Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    254
    Firma Everest poker obiecała dołożyć nam do Mastersa kwotę 1000 lub 500 $, na dzień przed mastersem kwota została zmieniona na 100$ <joke>.
    Oficjalne tłumaczenie Pana Eryka było następujące:
    W turniejach online zagrało łącznie 13 osób (nikt takiego warunku w umowie nie stawiał).
    Liga w Częstochowie otrzymała 500 $ pomimo iż w turniejach online zagrało mniej osób.
    Proszę o wypowiedź na temat co z naszymi obiecanymi pieniędzmi.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    254
    Podnoszę w celu nie zaginięcia postu.
    Proszę Pana Eryka o wypowiedź w temacie.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Mikołów
    Posty
    264
    1.
    11.12.2009 o godzinie 14.16 wysłałem następującego maila do Pana Eryka Kłopotowskiego na adres: eklopotowski@everestgaming.com.

    Witam serdecznie.
    Kilka dni temu rozmawialiśmy na temat sponsoringu ligi pokera w Mikołowie.
    Wczoraj rozegraliśmy turniej Masters do którego firma Everest miała dołożyć 500-1000$. Przynajmniej takie były wstępne ustalenia. Na turnieju byłem zmuszony przekazać graczom przykrą wiadomość, że nasz sponsor nie chce wywiązać się z obietnic i ma zamiar dołożyć do puli tylko 100$. Ze względu na zaistniałą sytuację chcę Pana poinformować, że moim zdaniem nie powinno się w taki sposób traktować klientów. I wydaje mi się, że firma Everest, która w Polsce dość prężnie działa powinna mieć trochę wyższe standardy współpracy z klientami i innymi podmiotami. Chciałbym również nadmienić, że zdecydowanie nie na miejscu było stwierdzenie przez Pana w naszej ostatniej rozmowie telefonicznej, że firma Everest nie jest firma charytatywną. Jestem tego świadom, że Everest nie robi tego bezinteresownie, ale wydaje mi się, że sponsoring lig regionalnych ma na celu promowanie w Polsce marki Everest, zachęcanie ludzi do zakładania tam nowych kont jak również zachęcić graczy, którzy już nie korzystają z usług Everest do powrotu na platformę. Z tego co pamiętam to w momencie rozpoczynania współpracy nie było powiedziane nic na temat możliwości obniżenia lub nawet całkowitego zrezygnowania ze sponsoringu ligi w przypadku małej aktywności uczestników na serwisie Everest. Poza tym nasze ustalenia warunków współpracy trwały zdecydowanie za długo. Przez ponad miesiąc nie potrafił się Pan określić jak dokładnie będzie wyglądał sponsoring. Proszę się więc nie dziwić, że gracze nie mieli żadnej motywacji żeby grać na serwisie Everest. Turniej on-line nie zostały wprowadzone przez 6 tygodni. Dlatego odbyły się tylko 4, w których zagrało 13 różnych graczy. Inną kwestią jest pomylenie w sofcie lig Mikołowskiej I Kieleckiej oraz wpisowego, które miało wynosić 5$ a w pierwszych dwóch turniejach wynosiło 10$. Wydaje mi się również, że Pana podejście do współpracy z osobami zewnętrznymi jest co najmniej dziwne. Nieodbieranie telefonów, nieoddzwanianie, nieodpisywanie na maile, ciągłe przesuwanie terminów podania odpowiedzi na zadane pytania - to nie jest profesjonalne podejście do sprawy.

    Reasumując, jesteśmy bardzo niezadowoleni ze sposobu w jaki zostaliśmy potraktowani przez organizatora jednej z największych imprez pokerowych w Polsce. Mam nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone i po przemyśleniu sprawy wywiąże się Pan z umowy.

    Chciałbym Pana również poinformować, że mam zamiar opisać całą sytuację na stronie internetowej poświęconej naszej lidze. W razie braku porozumienia opis ten trafi również do innych serwisów, na support Everestui oraz na forum.pokerzysta.pl w celu ostrzeżenia innych graczy/organizatorów lig o standardach współpracy jakie stosuje firma Everestpoker w Polsce wobec swoich klientów.

    Czekam niecierpliwie na odpowiedź.

    Z poważaniem
    Roman Bednarz


    2.
    15.12.2009 wysłałem do Pana Eryka sms-a na numer 601 xxx 233 z prośbą o odpowiedź na maila

    3.
    W dniu dzisiejszym dwukrotnie dzwoniłem na podany wyżej numer telefonu

    Brak jakichkolwiek odpowiedzi.....

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    156
    duzo wiecej u nas osob gralo online a live to caly lokal
    takze nie gadaj jak nie wiesz

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jak nie dawali warunkow co do minimum czegokolwiek to powinni sie wywiazac, lub przynajmniej przyznac do bledu zamiast sie ukrywac

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    254
    Cytat Zamieszczone przez tezapl Zobacz posta
    duzo wiecej u nas osob gralo online a live to caly lokal
    takze nie gadaj jak nie wiesz
    O czym ty piszesz człowieku...
    Temat nie dotyczy waszej ligi a jeśli jesteś z Częstochowy to nie kłam bo wiem ile osób grało u was online

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Mikołów
    Posty
    264
    Próbowałem się kolejny raz dzisiaj dodzwonić do Eryka - oczywiście bezskutecznie. Po kilku minutach dostałem następującego maila:

    Witam,
    Chciałabym przekazać informację od Eryka – chodzi o turniej masters do ktorego zostanie dodana kwota 500 USD.
    W tej chwili Eryk jest niedostępny – prosiłabym o cierpliwość do 15 stycznia – wtedy załatwimy wszystkie zaległości.
    Dla ułatwienia prosiłabym o przeslanie listy zwcięzców mastersa z kwotami jakie komu mamy wpłacić. Lista powinna zawierać imię, nazwisko, login oraz screenname.

    W razie pytań lub wątpliwości chętnie pomogę w ramach swoich możliwości.
    Pozdrawiam,
    Magda


    Światełko w tunelu....

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    254
    Everest zapomniał przelać kasę za mastersa do dnia dzisiejszego.
    Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłoby napisanie w mailu że np:
    - everest splajtował i nie maja kasy
    - mają w dupie graczy
    - nie chce się nikomu już tam nic robić
    - albo grają sami za naszą kasę ( i z przodów może wypłacą)
    - zajebisty poker room i mają już tylu graczy że pokerstars to przy nich pipa
    - po przejęciu przez betclick'a zarząd zabronił im wypłacać kasę na nie rozwojowe inwestycje.

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Mikołów
    Posty
    264
    W dniu 19 stycznia 2010 11:18 użytkownik Roman Bednarz <rom.........com> napisał:
    Witam serdecznie.
    Po 15.01.2009 mieliśmy załatwić wszystkie formalności związane z Mastersem w Mikołowie do którego miała zostać dodana kwota 500$.
    Proszę o informację kiedy zostaną przelane środki.
    W załączeniu lista zwycięzców Mastersa wraz z kwotami do przelania:

    1. Arkadiusz M................
    2. Jakub W..............
    3. Piotr P...............


    Czekam na odpowiedź.

    Pozdrawiam
    Roman Bednarz
    Ostatnio edytowane przez erbi ; 25-01-2010 o 09:29

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Mikołów
    Posty
    264
    i z dzisiaj:

    Nadal nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
    Proszę o kontakt.