Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2
    Witam, nie mam dokładnej historii z tego rozdania ale przytoczę sytuacje:
    Dostaje :
    blindy 25/50, ja na wczesnej pozycji podbijam do 150 dostaje 3 call'e.
    flop: :
    Zagrywam za 3/4 pot'a, dwóch kolesi fold a gracz z BB all in, nie miałem żadnych "readów" raczej stawiałem go tu na coś typu AT może JJ+, i tu pytanie czy sprawdzenie tego all in'a było dobre, był to początek turnieju można było poczekać na lepszą okazje ?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    sprawdzenie dobre.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Ja bym się się zastanawiał na jakich stawkach jest ten turniej. Ale skłaniam się ku sprawdzeniu.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    109
    imho zalezy co wiesz o tym przeciwniku. Jak czesto wchodzil w rozdanie, z jaka reka. Rozumiem ze to poczatek turnieju, ale blindy sa 25/50 wiec cos pewnie tam zagral. jezeli nic niewiem o gosciu to zrzucam to bo mogl miec seta kazdego i tak oceniam te zagranie. Jezeli gral duzo rak i podbijal ze smieciami oczywiscie call
    aha podaj jeszcze ilosc swojego stacka oraz twojego oponenta bo to ma tez kluczowe znaczenie
    Ostatnio edytowane przez animal ; 22-12-2009 o 16:53

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez animal Zobacz posta
    imho zalezy co wiesz o tym przeciwniku. Jak czesto wchodzil w rozdanie, z jaka reka. Rozumiem ze to poczatek turnieju, ale blindy sa 25/50 wiec cos pewnie tam zagral. jezeli nic niewiem o gosciu to zrzucam to bo mogl miec seta kazdego i tak oceniam te zagranie. Jezeli gral duzo rak i podbijal ze smieciami oczywiscie call
    aha podaj jeszcze ilosc swojego stacka oraz twojego oponenta bo to ma tez kluczowe znaczenie
    WTF?? To jest turek za kilka dolców pewnie(bo jezeli byl by z grubszym wpisowym, wiec nie levelujmy tutaj az tak przeciwnikow. Zagral c/r to ma seta:P On tu zagra c/r pewnie z TP. Jak dla mnie easy call mogl bys podac choc mniej wiecej jakie stacki macie bo moze i tak juz byles comited :P

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    Nie bedziesz wiedzial jak nie sprawdzisz mysle ze i tak powinienes bo czesciej bedzie mial AT luj JJ+ niz seta... ale oczywiscie z nizsza para ktora trafia seta tez wielu tak gra... takze bez konkretnych info ciezko stwierdzic ale jesli to jakis turek z nieduzym wpisowym to easy call... jak ma seta trudno.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez BartekPL Zobacz posta
    WTF?? To jest turek za kilka dolców pewnie(bo jezeli byl by z grubszym wpisowym, wiec nie levelujmy tutaj az tak przeciwnikow. Zagral c/r to ma seta:P On tu zagra c/r pewnie z TP. Jak dla mnie easy call mogl bys podac choc mniej wiecej jakie stacki macie bo moze i tak juz byles comited :P
    ja gram na takich malych stawkach turki i czesto wlasnie sie zdarza ze mi sety lubia przebijac na flopie. Moze mam skrzywienie umyslu przez to, ale takie cos sobie zrzuce bo to poczatek turnieju. Prawda moze i miec te TX ale ja podejme decyzje jezeli wiem co to za gosciu. a jakie bylo rozwiazanie?? co pokazal?

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Postaram się w jakimś przedziale czasowym odpowiedzieć na te wątki turniejowe, w których będę miał coś do powiedzenia, poczynając od końca grudnia 2009, i tym samym nadrobić trochę zaległości i może się czegoś nowego nauczyć. Mam nadzieję, że wciągnę więcej osób do dyskusji i moje wypowiedzi nie pozostaną bez echa.

    W tym temacie koleś podał trochę za mało szczegółów, ale na turniej, który jest random i takich samych przeciwników, jest to easy call. Jasne, że czasem zobaczymy tu seta, bo to jest poker, ale w 80% przypadków będzie to Tx, x>8 lub inna pp. No brainer.