Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: QQ

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    109
    jak ta reke rozegrac jezeli wiem ze jestem na stole pelna maniakow. Jestem na srodkowej pozycji czyli w zasadzie moge spodziewac sie calli na moj push. Jeszcze przede mna jeden podbil do 3bb a drugi za nim call. Sadze ze QQ w tym wypadku jest do niczego i lepiej zrzucic?? moj minraise chyba najgorsze co moze byc?

    Seat 1: godmanrus (925)
    Seat 2: Chris-Koma (11,244)
    Seat 3: Co-Capitano (18,850)
    Seat 4: ersh11 (2,990)
    Seat 5: jarrekz (4,260)
    Seat 6: FoxShadow (21,928)
    Seat 7: mjkurok (2,180)
    Seat 9: yaloa (990)
    MaDealt to jarrekz [ ]
    mjkurok posts the small blind of 50
    yaloa posts the big blind of 100
    godmanrus folds.
    Chris-Koma raises to 400.
    Co-Capitano calls 400.
    ersh11 folds.
    jarrekz raises to 1,000.
    FoxShadow folds.
    mjkurok folds.
    yaloa calls 890, and is all-in.
    Chris-Koma calls 600.
    Co-Capitano calls 600.
    Dealing Flop [ ]
    Chris-Koma bets 400.
    Co-Capitano calls 400.
    jarrekz folds.
    Dealing Turn []
    Chris-Koma checks.
    Co-Capitano checks.
    Dealing River []
    Chris-Koma bets 500.
    Co-Capitano calls 500.
    yaloa shows [ ]
    yaloa has Three of a Kind, Tens
    Chris-Koma shows [ ]
    Chris-Koma has Two Pair, Kings and Tens
    Co-Capitano shows [ ]
    Co-Capitano has Two Pair, Kings and Tens
    m
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 20-12-2009 o 12:39 Powód: poprawione hh

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Najpierw mówisz, że przeciwnicy to maniacy, czyli ich zakres jest bardzo szeroki, a później zrzucasz QQ na pojedynczy raise, które miażdży ich zakresy. Sam widzisz z czym maniak mający stack ponad 100bb potrafi grać.
    No i powinieneś się cieszyć, że ten drugi scallował, bo masz więcej deadmoney w pocie, grasz allin i jak spasują to i tak wygrywasz ok. 20% swojego stacka, a jeśli któryś z nich sprawdzi to bardzo często będziesz z przodu. Najlepiej zagrać od razu allin i nie bawić się w przebicia, bo jeśli to są donki to i tak sprawdzą, spadnie flop z A lub K i nie wiesz na czym stoisz w 3-4 osobowej puli będąc w sumie skomitowany.
    Push&Dance.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    Najpierw mówisz, że przeciwnicy to maniacy, czyli ich zakres jest bardzo szeroki, a później zrzucasz QQ na pojedynczy raise, które miażdży ich zakresy. Sam widzisz z czym maniak mający stack ponad 100bb potrafi grać.
    No i powinieneś się cieszyć, że ten drugi scallował, bo masz więcej deadmoney w pocie, grasz allin i jak spasują to i tak wygrywasz ok. 20% swojego stacka, a jeśli któryś z nich sprawdzi to bardzo często będziesz z przodu. Najlepiej zagrać od razu allin i nie bawić się w przebicia, bo jeśli to są donki to i tak sprawdzą, spadnie flop z A lub K i nie wiesz na czym stoisz w 3-4 osobowej puli będąc w sumie skomitowany.
    Push&Dance.
    ja takze mam podobny tok myslenia, ale prawie na 100% jestem przekonany ze Ci goscie by mnie sprawdzili. Czyli zostalo by nas 3 w rozdaniu. Bo jak myslisz jakim sposobem maja takie stacki, napewno nie dobra gra. Duzo szczescia i allinow a jak ktos ma A lub K to juz granie QQ jest chyba dosc ryzykowne?? moze lepiej poczekac na lepszy moment??

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    152
    Jedyna sytuacja kiedy nie chcesz grac all-in z QQ to kiedy ktos ma KK lub AA. We wszystkich innych przypadkach jestes mocno do przodu.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Cytat Zamieszczone przez rusolis Zobacz posta
    Jedyna sytuacja kiedy nie chcesz grac all-in z QQ to kiedy ktos ma KK lub AA. We wszystkich innych przypadkach jestes mocno do przodu.
    No i moze przeciwko AK nie jest sie ogromnym faworytem