Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    3
    Witam
    Z bólem serca muszę przyznać, że kompletnie nie rozeznaje sie w pokerze ani akcesoriach z nim związanych... Ale przecież jestem "tylko" kobietą xD Jak pewnie zdajecie sobie sprawę święta są już bardzo blisko i w związku z tym chciałam zakupić swemu ukochanemu zestaw do pokera, gdyż zauważyłam, że ostatnio zaczął sobie w niego pogrywać online. Chciałam się dlatego zapytać czy taki zestaw
    Zestaw do Pokera 500 ŻETONÓW w Walizce Najtanie (857231206) - Aukcje internetowe Allegro
    jest wart zakupu? Jak myślicie, kupować czy szukać innego prezentu? Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam

    Zastanawia mnie również czy poza walizką i brakiem żetonów "big blind", "dealer" itp różnią sie od siebie czyms te zestawy? jak tak to który lepszy?
    http://allegro.pl/item843813998_zest...er_gratis.html
    Ostatnio edytowane przez swanie ; 18-12-2009 o 12:53

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    calkiem spoko zetoniki, znacznie lepsze niz 'chinczyki' z naklejanymi nominalami.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    tak na oko, to sa te stanardowe, najpopularniejsze? jesli tak to wydaje mi sie, ze mozna je dostac zdcydowanie taniej, takze proponuje sie rozejrzec i nie przeplacac ;>

  4. #4
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    tylko upewnij się że żetony które chcesz kupić nie są plastikowe

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    tak na oko, to sa te stanardowe, najpopularniejsze? jesli tak to wydaje mi sie, ze mozna je dostac zdcydowanie taniej, takze proponuje sie rozejrzec i nie przeplacac ;>
    Niestety, ale nie wiem nawet gdzie miałabym szukać tanszych... Na allegro to jest chyba jedna z najtanszych ofert zawierających 500 sztuk żetonów. Więc jęsli orientujesz się gdzie mogłabym dostać je zdecydowanie taniej to prosze o jakieś namiary

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    mialem te zetony i od tych tanich ze stickerami sa o niebo lepsze i nie zuzywaja sie w takim tempie. jesli chcesz cokolwiek lepszej jakosci to za 500 sztuk trzeba zaplacic 250PLN+

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    wczoraj w Carrefour takie same za 89 widziałem
    Do tego lepiej Ci kupic z nominałami

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    po jaki gumowy nominaly na zetonach?

  9. #9
    o niebo lepiej zakupić żetony bez nominałów moim skromnym zdaniem.
    Co do tych konkretnych żetonów to kupiłem jakiś czas temu takie w zestawie 200 sztuk za 80zł (teraz widzę że ostro przepłaciłem) - więc jak tutaj kosztują 100zł za 500, to całkiem niezła cena, tym bardziej że jest to niezła jakość w porównaniu do plastiku z ChRL.
    Ostatnio edytowane przez Grdykopląs Namorzyn ; 18-12-2009 o 23:10

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    ^ zdecydowanie potwierdzam, a mialem juz pare 'tanich' skrzynek i te ktore tu zaproponowalas sa z nich jakosciowo najlepsze!