Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Wszyscy pewnie to znają:
    YouTube - Poker - Insane first hand!

    Czytając teraz o small ballu przypomniała mi się. Wiadomo, że nie chcemy wkładać dużej liczby żetonów do puli dopóki nie mamy monstera. Tylko co to jest monster? Tu naprawdę jest push 100/100 na turnie? Nie dość, że biją nas asy i AT, to po turnie także AQ. Nie gramy z osiedlowym leszczem tylko z prosem, który nie przyszedł tu zagrać jednego rozdania. Czy Waszym zdaniem w tym rozdaniu nie ma absolutnie miejsca na zwolnienie?

  2. #2
    no wydaje mi sie, ze na tym stole, po raisie farhy na turnie (ktory moze byc jeszcze zrobiony szeroko), AI sprawdzi tylko wyzszy full. imo AK czy KJ goes into the muck quickly. sadze, ze lepiej zagrac bet/call turn, check/call river. Ale nie mozna tutaj winic Hudsona za stackowanie, bo pewnie zagralaby tak zdecydowana wiekszosc graczy ze mna wlacznie
    Ostatnio edytowane przez Josek ; 17-12-2009 o 15:53

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    jak mozna tego nie zrzucic 200bb deep?

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Farha stary gambler, easy all.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    normalnie. ty bys napewno istant zrzucil

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    Wg mnie standard.
    Poza tym nie każdy gra small ballem, prawda? Książkę Gusa Hansena czytał?

    Oczywiście mozna było to zrzucić (+ flat pre), ale czy push na Farhę jest zły? Raczej nie.
    Ostatnio edytowane przez Kejti19 ; 17-12-2009 o 20:03

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Kejti19 Zobacz posta
    ale czy push na Farhę jest zły? Raczej nie.
    I z czym wg Ciebie miałby Farha sprawdzić?

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    Miał zrzucić

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    ja bym zagral tak samo [o kurwa WSOP!, o kurwa full z flopa, o kurwa, bede chipleaderem, o kurwa wyjebie farhe]

    chociaz po dokladnej analizie reki [wcale nie results oriented], widac ze lepsza jest linia ch/call anizeli ship it i moim zdaniem to pol-cooler, czyli jest mozliwe uchronienie czesci stacka, jezeli nie jestesmy too greedy

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    152
    W ogole jaki bet sizing tego kolesia: podbija preflop o 250 do 450, na turnie bet 300 do puli ok 1k, na raise o 1k odpowiada allinem za 10k. Taki overbet z 15-tym nutsem nie moze byc dobry. Przeciez mogl zagrac call albo nawet 3bet-fold z tym stackiem.