Zobacz wyniki ankiety: Który gracz najlepiej przeanalizował swoje rozdanie?

Głosujących
42. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • fafalo007

    9 21.43%
  • aeniman

    14 33.33%
  • No3Air

    3 7.14%
  • perfectto

    0 0%
  • RavenBB

    4 9.52%
  • Milosz17

    9 21.43%
  • akumu

    3 7.14%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Dzięki wielkie Mosznik, fajna inicjatywa. Dziękuję również osobom, które na mnie zagłosowały.

  2. #22
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    W pełni rozumiem że wyciągnięcie max value z fulla jest dużo gorszym zagraniem niż wyciągnięcie min value z AA...

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Przyłanczam sie do tego co powiedział aeniman. Dziękuje za głosy i wsparcie (czyt. Gandalfini hehe ) Ciekawą rzeczą jest to że jak wstawiłem moje rozdanie na forum to zostałem nieźle zjechany przez W.A.Rebel, który potem oddał na mnie głos

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    tez mnie to ciekawi

    ale wyjasnie cie w skrocie: otoz podczas niedawnej gierki live u mnie w domu, twoje rozdanie + analiza zrobilo taka furore, ze nie pozostalo mi nic innego jak tylko zaglosowac na ciebie ;]

  5. #25
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Na Miłosza po prostu nie dało się nie zagłosować

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Dzięki wszystkim za zabawę, szczególnie organizatorowi i sponsorowi.
    Zwycięzcom (aeniman, BBB) - gratulacje i powodzenia przy stołach !!

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez Milosz17 Zobacz posta
    Przyłanczam sie do tego co powiedział aeniman. Dziękuje za głosy i wsparcie (czyt. Gandalfini hehe ) Ciekawą rzeczą jest to że jak wstawiłem moje rozdanie na forum to zostałem nieźle zjechany przez W.A.Rebel, który potem oddał na mnie głos
    nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ale kazdy z nas, oddajac na Ciebie glos, zapewnil sobie udzialy w Twoich wygranych [po 1% kazdy], ktore beda posrednia konsekwencja zajecia drugiego miejsca i zainkasowania nagrody pienieznej. Warunkiem jest przekroczenie 100k w danym roku, o co [biorac pod uwage analize konkursowego rozdania] akurat sie nie martwie.



    Pzdr