Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: DoylesRoom

  1. #1
    Mam pytanko. Jak sie tam gra? Czy mozna liczyc na jakies fajne promocje itp.
    Prosze o info wszystkich ktorzy maja jakies doswiadczenia z tym roomem/siecia.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Na forum masz przedstawiciela roomu sieci cake, a dokładnie tutaj:

    Gutshot - forum.pokerzysta.pl

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Nie grałbym tam. Podobno Doyle ma tam super konto i widzi karty inny.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    ja tam gralem bylo calkiem ok ale odszedlem bo widzą karty haha

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Nie jestem pewien czy w ogóle siada do netu. Ma już swoje lata i widać, że czasem brakuje mu sił choć dzielnie stawia czoło wyzwaniom ludzi od marketingu.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    Fajny mają bonus, za 166,6 pkt dostaję się 10$. Niestety nie działają tam wspomagacze tj PT3 czy HM.

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez wypzyp Zobacz posta
    Fajny mają bonus, za 166,6 pkt dostaję się 10$. Niestety nie działają tam wspomagacze tj PT3 czy HM.
    No wlasnie... room jest w sieci cake wiec teoretycznie PT3 powinien dzialac;/. Sprawdzal ktos?

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez FlushGordon Zobacz posta
    No wlasnie... room jest w sieci cake wiec teoretycznie PT3 powinien dzialac;/. Sprawdzal ktos?
    PT3 dziala, ale HUD juz nie

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    To siec entraction, nie sciagalbym softu bezposrednio ze strony, tylko przez jakas stronke oferujaca rakeback, z doswiadczenia wiem, ze najlepsze promocje ma raketherake, rozne rake chase i rake race (z tego co widze na NoIq - rake race, poker mambo - rake chase). No ale ma to znaczenie jesli generujesz cos kolo 500-100 rake, np. pokermambo:
    # Checkpoint 1 - The first 60 players to rake €500 will receive a €75 bonus
    # Checkpoint 2 - The first 35 players to rake €1,000 will receive a €175 bonus
    Nie ma sie co matrwic czy bedziesz w pierwszej 60 czy 35 bo tylu ludzi nie osiaga tych progow.
    Do tego oczywiscie rakeback co najmniej 30%.
    Jakbys wygenerowal 1000 euro to bonus+rakeback+175 euro za chase - przez okres bonusa mialbys grubo powyzej 50% rakebacka.
    Ostatnio edytowane przez Igas ; 09-12-2009 o 12:35

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Igas - problem polega na tym, ze DojlowyRum juz nie jest w tej sieci