Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: jest pikieta

  1. #1
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    20

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Małe pytanie: co to da?

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Bytom, Bielsko - Biała
    Posty
    126
    Pikieta nic nie da.
    Trzeba zorganizowac zamach.
    Są jacyś ochotnicy?
    Ja umiem trochę robic bomby.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez dr Excel Zobacz posta
    Pikieta nic nie da.
    Trzeba zorganizowac zamach.
    Są jacyś ochotnicy?
    Ja umiem trochę robic bomby.
    pwned

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Małe pytanie: co to da?
    Nie większa odpowiedź: uważamy, że przebije się to do mediów poza pokerowych. Zaproszenia do odpowiednich osób zostaną wysłane przez Rzecznika PFPS.

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Małe pytanie: co to da?
    ...a co jest do stracenia?

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    A moze zamiast pikiety zorganizować turniej np. Mistrzostwa Polski w Texas Holdem, Omaha ( lub dealer choice)etc. z małym wpisowym aby nie narazić sie na wysokie kary skarbowe i ew. przepadek puli. Mocno te zawody zareklamować w mediach, wysłać "donos" do Policji skarbowej, ABW, Urzędu celnego itd. Jeżeli jakakolwiek z ww. instytucji zamknie impreza nalaży wtedy nie przyjąć mandatu ( nie poddać się dobrowolnie karze) i toczyć spór sądowy aż do Strasburga włacznie. Nie należy uzywac nazwy Poker tylko nazwy poszczególnych gier i podobnie jak w turniejach bilardowych, brydżowych, bowlingowych odprowadzić od nagród podatek 10% ( jeśli wystapi). Celem tego bedzie uzyskanie wypowiedzi od Sądu co to jest za gra "Poker" nie zdefiniowana w "Ustawie hazardowej". Osobiscie uważam ,ze Texas Holdem to prawie Poker. Prawie dlatego ze w grze używa się nazewnictwa pokerowego ale nie tylko pokerowego ponieważ układy pokerowe są wykorzystywane w innych grach pod nazwą sekwens, kolejność , trójka , czwórka etc np. remi brydzu. Natomiast jeżeli Sąd uzna ,ze Texas Holdem to prawie Poker otworzy to furtke do legalnej organizacji turniejów sportowych podobnie jak w brydżu. Natomiast w 'casha" trzeba bedzie grać legalnie w innych państwach jeżeli oczywiście Trybunał Konstytucyjny nie "wywali" ustawy w powietrze.

  8. #8
    Jest to pomysł. (nie pikieta, oczywiście)

  9. #9
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez miras Zobacz posta
    Jest to pomysł. (nie pikieta, oczywiście)
    +1

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    tylko pytanie : kto mialby takie mistrzostwa zorganizowac ? Pokerowy PZPN - czyli grupa nieudacznikow z PFPS ?! Co oni zdzialali przez rok dzialalnosci poza sciagnieciem skladki od grupy naiwniakow (juz zmadrzalem, w 2010 nie liczcie na moja stowke) ? Aha, bedzie happening pod auspicjami, to nie za wiele jak na 12 mies dzialalnosci.
    Zaraz mi ktos odpisze : przynajmniej ktos cos robi, jak taki jestes madry to.. etc. itp. Polecam zatem fragmentu filmu ze "zjazdu" jak to kol. Pepone odmawia kandydowania na stanowisko v-ce prezesa "bo nie chcial by mieszac stanowisk", a pozniej zostaje wybrany na Sekretarza Zwiazku. Czyli "karty (nomen omen ) zostaly juz dawno rozdane".
    A zreszta po co mi PFPS, ja gram w 99% RG a to przeciez nie jest poker SPORTOWY...