Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: wybor stolu

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Wybor stolu do gry, to jedna z najwazniejszych rzeczy. Ciekawi mnie w jaki sposob wybieracie stol, na chyblil trafil, czy tez moze najpierw obserwujecie wydarzenia na stole.
    Ja osobiscie staram sie wybrac stol o najlepszym wskazniku ogladalnosc flopa/wielkosc puli.
    Z doswiadczenia jednak wiem ze kluczem do solidnych wygranych, jesy wybranie dobrego stolu z 2,3 malo rozsadnymi graczami.
    Ciekaw jestem waszych opinii.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    prawda jest taka:

    "jeżeli w ciągu 30 minut nei znajdziesz przy stoliku frajera- sam jestes frajerem" 8)

    Soprano

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    :roll: trochę inaczej to brzmi:
    "If, after the first twenty minutes, you don't know who the sucker at the table is, it's you."
    8) Nie żebym się przypieprzał :lol:

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Pinio
    :roll: trochę inaczej to brzmi:
    "If, after the first twenty minutes, you don't know who the sucker at the table is, it's you."
    8) Nie żebym się przypieprzał :lol:
    Jak już się przypieprzasz to rób to dokładnie, bo sam nie wiem jak do b rzmi dokładnie ale wiem że końcówka jest "you are the sucker" i napewewno ejst 30 minut a nie 20, więc Twoje tłumaczenie tez jest błedne :roll:
    Ale wszyscy wiemy o co chodzi :wink: 8) :P

    Soprano

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    Soprano ma oczywiscie racje co do tego cytatu, a Pinio widac twarda szkole studiowal bo skrocil czas az o 10 min.
    Co do frajerow to pograjcie na pacific poker - tam nie trzeba ich szukac - mozna zalozyc z duzym prawdopodobienstwem ze 8/10 graczy przy stoliku to frajerzy.