Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1
    siemka

    staty goscia (160rak) 20/17

    $0.50/$1 Blinds No Limit Holdem - *** 13 12 2009 19:38:04
    Table Vilnius (Real Money)
    Seat 7 is the button
    Total number of players : 6
    Seat 4: ownview ( $169.80 )
    Seat 5: st_ives ( $237.46 )
    Seat 6: poker4tities ( $98.50 )
    Seat 7: Mats105 ( $98.50 )
    Seat 8: DibsoN85 ( $115.90 )
    Seat 9: basmatch ( $198.91 )
    DibsoN85 posts small blind [$0.50]
    basmatch posts big blind [$1]
    ** Dealing down cards **
    Dealt to DibsoN85 [ 7s, 7h ]
    ownview raises [$4]
    st_ives folds
    poker4tities folds
    Mats105 folds
    DibsoN85 calls [$3.50]
    basmatch folds
    ** Dealing flop ** [ 5d, 7d, 2h ]
    DibsoN85 bets [$5]
    ownview calls [$5]
    ** Dealing turn ** [ 8h ]
    DibsoN85 checks
    ownview bets [$13]
    DibsoN85 raises [$29]
    ownview calls [$16]
    ** Dealing river ** [ 4h ]
    DibsoN85 checks
    ownview bets [$131.80]

    sic spot
    ??easy call/fold??- moze shove na river i po klopocie, tylko raczej wtedy nie dajemy szansy na popelnienie bledu. moze wiekszy ch/raise na turnie/ no ale- mialo mniej wiecej ustawic stacki na all iny na river.
    kombinuje i za jasna ciasna nie wiem jaka linie przyjac...

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Dibo Zobacz posta
    moze shove na river i po klopocie
    najgorsze rozwiazanie bo na wtedy albo latwy fold albo latwy call. lepiej jakis bloking bet.
    a teraz to raczej fold.

  3. #3
    Block bet moim zdaniem jest bardzo slabym zagraniem ogolnie, w zasadzie nie uzywam tego typu zagrania, jak juz cos to value bet na river- problem w tym ze commituje mnie do puli dlatego tez raczej taka opcja odpada, wiec wykminilem ze zostaje, ch/c - ch/f.

    teraz tak troche pobawilem sie w poker stovie i wychodzi na to ze jestesmy z przodu na jego range, teraz kolejny problem jest taki ze zadnych readow na przeciwnika nie mam wiec nie mam pojecia czy bedzie tutaj dosyc czesto pushowal zmieniajac swoja reke w blef i czy call jest oplacalny... jak juz napisalem SIC spot


    Board: 5d 7d 2h 8h 4h
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 52.000% 52.00% 00.00% 26 0.00 { 7h7s }
    Hand 1: 48.000% 48.00% 00.00% 24 0.00 { TT-44, 22, AhKh, A6s, 98s, 8h7h, 86s, 76s, 7h5h, 64s+, 54s }

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    czego bloking bet jest slaby?
    slaby jest push bo gosc ma prosta decyzje alin albo fold.

  5. #5
    Block bet jest wedlug mnie zagraniem slabym, i zazwyczaj wskazuje na reke ktora jestesmy w stanie zrzucic do raisu(myslacy przeciwnik to wykorzysta)
    Dlatego tez napisalem ze w przypadku naszego shove, nie dajemy przeciwnikowi szansy na popelnienie bledu- tylko lepsze rece nas sprawdza.

    Jeszcze jedno stacki na river ja- 77.9$, gosciu- 131.8$, pot 77$

    i Teraz jakby mial wygladac ten block bet?
    Jak napisalem gdybysmy byli bardziej deep value bet i fold to raise wtedy mam ,,easy way to play,, a tak postawilem sie w niewygodnej sytuacji

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Shove? Z czym gorszym on ma nas sprawdzić?

    Linia bardzo dziwna. Jaki cel ma check/min. raise turn z milionem drawów?

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Dibo Zobacz posta
    Block bet jest wedlug mnie zagraniem slabym, i zazwyczaj wskazuje na reke ktora jestesmy w stanie zrzucic do raisu(myslacy przeciwnik to wykorzysta)
    no wlasnie ze nie. bo taki bet w takim boardzie moze wygladac na value i on nie wie czy chcemy wyciagnac kase od jego przecietnej reki czy po prostu mamy slabo i zrzucimy na raise. i jesli ma jakies value to tylko sprawdzi, a jak ma monstera albo bedzie blefowal to zajebie alina.
    a jak ty cchesz grac push to on very latwa decyzje, albo ma monstera i robi call albo ma slabo i robi fold.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Jak dla mnie fold river ale przede wszystkim większe przebicie na turn. Piszesz, że chcesz zbudować pot na river shove i niby ok ale jak to będzie wyglądało? Flat flop, malutki raise turn i nagle shove o pot na river? No i kto ma uwierzyć, że jesteś tam słaby po takiej linii? Przy większym raise na turn river shove mógłbyś ustawić na 60-70% puli a wtedy twój zakres jest tam jednak szerszy (chociaż dalej nie super szeroki).

  9. #9
    wiem ze shove na river jest beznadziejny tak tylko rzucilem jako opcje.

    no tak ale ten block bet do puli 70 to imo tak z 20 trzeba zabetowac zostaje 50 a pula po jego przebiciu bedzie pi drzwi 160...


    ja nie flatnalem flopa tylko donk betowalem, buduje pot na river shove- moj badz przeciwnika, co tez jest zalezne od kart jakie spadna na river.

    teraz objasnie troszke moje rozumowanie i linie jaka przyjalem i dlaczego:
    donk betowalem- a robilem to dlatego ze imo kazda reka ktora tutaj zagra c beta (no moze wiekszosc rak) raisuje moj donk bet, po jego flat callu uznalem ze floatuje z jakas slaba reka(badz call z overpara- ale ogolnie uznalem ze jest weak) nie wie za bardzo gdzie jest- jego flat call uznalem za weak i bedzie chcial zgarnac pule np. na turnie stad chek i o dziwo rywal betuje nie bylo to dla mnie niespodzianka- tylko ze teraz faktycznie sam jestem na siebie zly bo powinien byc wiekszy ten ch/r(ale wtedy bylem dosz pewien ze ma slabo- i byc moze sprowokuje go do jakiegos 4 bet all ina na turnie badz 4bet raise- on znowu call, a potem pojawia sie ten oto river ktory jest dosyc specyficzny kompetuje jakiegos dziwnego str i backdoor flush, i pytanie na co obstawiac przeciwnika? ja swoje typy podalem w wwyliczeniu poker stova.

    jeszcze chcialbym dodac ze rywal(solidny gracz) raisuje z UTG co jest wedlug mnie dosyc wazne poniewaz jego range jest wezszy niz gdyby raisowal z CO badz BTN co chyba jest oczywista- oczywistoscia i wedlug mnie wplywa na jego range zwlaszcza na river i na tym boardzie w dosc znaczacy sposob- przez co ten fold na river chyba nie jest taki easy...
    Ostatnio edytowane przez Dibo ; 14-12-2009 o 15:40

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    20/17 villain w swoim range utg ma jednak ręce typu 67s 68s, rzadziej 64s. Nie mówię, że będzie je otwierał z tej pozycji zawsze, jednak nie możesz ich zupełnie wykluczyć. Poza tym okazjonalnie jest to A3s z tym, że w tej ręce musiałoby to być Ah3h, więc tylko jedna kombinacja. Do 67s masz 2 blokery także jego range, który może on tam valueshoveować jest naprawdę bardzo wąski. Nie sądzę żeby często robił to dodatkowo z wyższym setem. W zdecydowanej większości przypadków jest to chyba blef. I call. Zwłaszcza jeśli jest myślący i agresywny i nie masz go za takiego ABC w stronę nitty (a 20/17 raczej taki nie jest), bo on wtedy powinien wiedzieć, że po takiej akcji post flop to kolorów i stritów praktycznie nie ma w twoim range.
    Ostatnio edytowane przez Leszek ; 15-12-2009 o 01:53