Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    10
    To moje staty z nl5 na ftp po 10k rąk. Pytanie do doświadczonych graczy co należy w nich poprawić?? Dodam że na razie są to staty wygrywające ok 5bb/100 ale uważam że zawsze można coś poprawić
    VP$IP-25,7
    PFR-20,7
    WTSD-29
    AF-2 (nie wiem od czego zależy ta statystyka proszę o wyjaśnienie)
    AFq-40 (to samo co w poprzedniej)
    3Bet-5
    Att to Steal- 40
    Fold 3B-63
    Fold bb to steal-75
    Fold sb to steal-80
    Cbet-49
    Fold to Cbet-76

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cbet zwiększyć, chociaż teraz nie musisz ale jak będziesz wyżej grał, bo teraz donki i tak nie skumają.
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 15-12-2009 o 14:09 Powód: alt, shift

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Generalnie wygląda na to, że grasz troszkę zbyt szerokim zakresem. VPIP i PFR są jak na taga zdecydowanie po tej luźniejszej stronie. Przenosi się to na pewno na resztę - czyli niższą agresję, niższy cbet i częstsze showdowny. Ze względu, że (prawdoppodobnie) z pozycji otwierasz troszkę szerszy zakres to potem mniej cbetujesz i kontrolujesz pulę łapiąc 2nd pair czy top pair ze słabym kickerem i potem jak ktoś do ciebie betuje to sprawdzasz i idziesz do taniego showdownu.
    Jeśli mam rację, to możliwe, że powinieneś nieco zawęzić swój zakres (nie podałeś jak się przekładają konkretne statystyki z uwzględnieniem pozycji także zakładam, że UTG i EP jesteś jednak tight i connectory otwierasz tam sporadycznie) i dzięki temu móc grać potem bardziej agresywnie a nie calldownować innych. Żeby było jasne - ja nie mam nic przeciwko graniu bardziej loose z pozycji, tylko żeby poluźnianie tam było profitowe trzeba znać nieco swoich przeciwników żeby wiedzieć kogo nie calldownować potem z 2nd best hand a kogo można valuebetować z weak made hand. Po prostu luźniejsza gra tam wiąże się z nieco bardziej zaawansowaną grą post flop aby nie tracić value.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,

    statsy wyglądają fajnie tylko winrate nie za dobrze

    nie ma co na siłę zmienić statystyk. Najważniejszy jest winrate. Po co zwiększać np. Att to steal skoro przeciwnicy na to nie pozwalają lub nie radzimy sobie później ze słabszą ręką na flopie. To samo Cbetu, nie ważne ile wynosi CBet skoro stawia się go w nieodpowiednim momencie, lepiej już skupić się na CBet success.

    Oczywiście nie chcę przez to powiedzieć że te dwa aspekty grasz źle, bo tego nie wiem, ale to że nie powinieneś skupiać się tak bardzo na poszczególnych statsach. Powinieneś poszukać luk w grze i zobaczyć na czym tracisz winrate, bo 5bb/100 na NL5 to trochę mało.

    AF to Agression Factor czyli współczynnik agresji - stosunek twoich zagrań bet i raise do check i call. Im więcej tych pierwszych tym większy AF.

    AFq - podobnie do pierwszego tylko inaczej obliczane. Mówią że dokładnie ale ja tam nie wiem

    pozdro

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    23
    witam, jestem totalnie nie zorientowany ale ktos by mi mogł powiedziec gdzie moge sprawdzic te staty co kolega, dla siebie
    pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez Sancho Zobacz posta
    witam, jestem totalnie nie zorientowany ale ktos by mi mogł powiedziec gdzie moge sprawdzic te staty co kolega, dla siebie
    pozdrawiam
    a Poker Trackera albo inny program kupił??

    bo jak nie to raczej nie sprawdzisz

    Online Poker Player Stats Tracking Software | Real Time Statistics Tracker | Hand History Database Exchange | Player Profiling tutaj masz linka do programu za free, cos tam zawsze Ci pokaże

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Cytat Zamieszczone przez arthur79 Zobacz posta
    a Poker Trackera albo inny program kupił??
    Na 60 dni możesz zainstalować jako demo. Żeby zobaczyć statystyki wystarczy

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    23
    a jesli wolno spytac gdzie mozna kupic poker trackera najlepiej po polsku, i ile kosztuje?

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Google nie boli: https://www.pokertracker.com/products/PT3/purchase.php

    90$ wersja pełna, 45$ wersja na mikrostawki.

    Wersji polskiej nie ma. I pewnie nie będzie.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    mozna kupowac przez poker savvy albo poker source to wychodzi o 10$ taniej

    mozna tez za darmo, wystarczy tylko zalozyc przez strone poker trackera konto w jakims roomie i wyrobic odpowiednia ilosc punktow