Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Przeciwnik nieznany.
    Nie wiem, czy na turnie nie lepiej było checkować i callować/betować river. Chyba lepszy bet bo może mieć dużo słabszych A.

    NL Holdem $0.50(BB) On Game
    SB ($52.30)
    BB ($19.52)
    Hero ($51.29)
    BTN ($84.05)

    Dealt to Hero

    Hero raises to $1.75, BTN calls $1.75, SB calls $1.50, BB calls $1.25

    FLOP ($7)

    SB checks, BB checks, Hero bets $4.50, BTN folds, SB calls $4.50, BB folds

    TURN ($16)

    SB checks, Hero bets $11, SB raises to $23, Hero folds

    SB wins $36.50

  2. #2
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    IMO dobrze rozegrane (może większy bet na flopie w kontekście 4way pot'a?)

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Zabetowałem mało, żeby dostać calle od słabszych niż sety i dobre A. Albo mnie bili, albo mieli mieli maks 5 outów.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Jeśli miałbym zamiar wywalić na raise, to bym zaczekał na turnie.

    Słabszy as chyba i tak nie zapłaci mi trzech ulic (betowałbyś trzy ulice?) a jeśli ma zapłacić dwie ulice to raczej flop/river niż flop/turn.

    Gdybym zabetował turna to już nie potrafiłbym się złożyć na raise i zagrałbym AI na turnie.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    3 ulic bym raczej nie betował, chyba że by spadło jakieś 2, 3.

    Mi się wydaję, że w na 100% mnie bije na turnie. A8, A7 i głupie 87 lub sety. Nie sądzę, aby mu odwaliło z AQ, AJ. A jego mały CR ustawia mu pusha na riverze i często to są monstery.

    Pomyślałem, że jest więcej A które biję niż które mnie biją i warto zabetować na turnie.
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 10-12-2009 o 11:35

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Na 100% to przesada.

    Powiem tylko tyle, że gdybym to ja był na miejscu villana to by znaczyło, że jesteś z przodu (chyba, że bym miał ochotę przyświrować na flopie z 77, lub 87s).

    A jeśli nie chcesz betować trzech ulic, to lepiej betować flop/river niż flop/turn, bo:

    - bezpieczniej (pula niżej),
    - słaby as chętniej zapłaci na beta a nawet sam zabetuje river po przeczekanym turnie.
    W zamian dajesz się czasem outdrawować na river ale to tylko 3 outy.

    Co innego, gdybyś miał zamiar twardo wyciągać value na wszystkich trzech ulicach.
    Wtedy przeczekanie = strata.

  7. #7
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Zabetowałem mało, żeby dostać calle od słabszych niż sety i dobre A. Albo mnie bili, albo mieli mieli maks 5 outów.
    oczywiście, ale "thinking out of the box": jeśli mam wysoki CB (a zwykle mam), z perspektywy "myślącego" villana, taki board będę betował w 100%. Wyższy bet sugeruje również że próbuję ukraść pulę (przyznasz że bet w okolicach 1/2 na 4wayu jest dość "wciągający").

    Dlatego betując o prawie całą pulę mam ogromne szanse na to że ktoś będzie mnie próbował float'nąć z Ax, 99-JJ, MPTK.

    Stąd moja propozycja większego bet'a w tym spotcie (myślę że ani lepsza, ani gorsza od Twojej

    pozdr
    Ostatnio edytowane przez indigo ; 10-12-2009 o 13:57

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Nie jestem pewien, czy w 4 way pot ktoś uzna 3/4-pot size cbet za blef.
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 11-12-2009 o 19:21

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Przy drugiej beczce ez fold na raise'a. Jeżeli nie betujesz 3 ulic to zdecydowanie check behind turn z tych samych powodów, które podał CGJung0. Generalnie vs unknow radziłbym taką linię stosować w 100% przypadków - ma najwięcej value.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Często gram check turn, bet river. Ale tutaj obstawiłem go na A raczej, więc wolałem zabetować. Zresztą nie dobrze zawsze checkować na turnie. Jak potem robić 2nd barrel bluffa?