Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci sie logo euro 2012?

Głosujących
68. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    40 58.82%
  • Nie.

    28 41.18%
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 66
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Apropo "błedu" kolorów.

    Mój kolega zauważył, że powinniście patrzyć przestrzennie, wtedy czerwony jest na dole a biały u góry i to flaga Ukrainy jest odwrotnie.

    Pozdrawiam

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    A moze opierali sie na godlach krajow, a nie na flagach?

    Edit:

    Poza tym jesli opierali sie na flagach to polski kwiatek przynajmniej jest dwukolorowy, a Ukraina przeciez nie ma niebiesko-zolto-niebieskiej flagi, wiec to predzej ich kwiatek zjebali.
    Ostatnio edytowane przez LukeLasko1 ; 14-12-2009 o 16:52

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    a coś co jest wspólne dla nas i dla ukrainy???
    gazociąg

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez LukeLasko1 Zobacz posta
    A moze opierali sie na godlach krajow, a nie na flagach?

    Edit:

    Poza tym jesli opierali sie na flagach to polski kwiatek przynajmniej jest dwukolorowy, a Ukraina przeciez nie ma niebiesko-zolto-niebieskiej flagi, wiec to predzej ich kwiatek zjebali.
    jest "dwukolorowy", bo jest troszke inny [ukrainski ma "pod srodkiem" troszke platka jeszcze ...] ni wmowicie mi, ze ukrainski kwiatek kojarzy sie mniej z ukraina niz polski z Polska. Zjebali i tyle. Mnie to strasznie razi, te odwrocone kolory.

    Godlami sie kierowali? Czy dzisiaj rano wiedziales jak wyglada godlo Ukrainy? No wlasnie. Moze jeszcze preambula do konstytucji sie inspirowali...

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    a może te kwiaty są symbolem tego, że w 2012 w miejscu dla stadionów może być tylko trawa i kwiatki

    niechże ktoś to walnie na szybko w Photoshopie "bucketem" - 3 minuty roboty ....
    Ostatnio edytowane przez flexstyle ; 14-12-2009 o 17:15

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    ale tam pocieniowac trzeba jeszcze flex, troche pierdolenia z tym jest... zawołajcie olora, on lubi rysowac na monitorze

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331


    O ile mi wiadomo, na barwy naszej flagi mowi sie "bialo czerwone", wiec kolory na kwiatkach w obu przypadkach sa zgodne.

    Pozdrawiam

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    no to może, wydawało mi się, że to tylko kliknąć w te pola wystarczy odpowiednim kolorem

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Ty byś pewnie chciała, żeby w logo była śrubka

    a wiecie czemu tak wielu osobom się to logo nie podoba ? bo ono niestety uświadamia nam, że nasza reprezentacja aktualnie składająca się głównie z patałachów zostanie wystawiona za 2 lata na ostateczny test ... i my chyba się tego występu wszyscy boimy po prostu, dlatego podświadomie logo nas denerwuje bo ono mówi - "te ME to fakt !" ... tak myślę
    Ostatnio edytowane przez flexstyle ; 14-12-2009 o 17:37