Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    11
    Ostatno zostalem skrytykowany za idee rozgrywania pierwszej raczki, ktora brzmi mniej wiecej tak:
    Od czasu do czasu w pierwszej raczce zlapiesz na bigblindzie supermonstera typu AQ+,JJ+, po oczywistym raise pf flop przynosi pare, overpare, lub nawet od czasu do czasu seta. Plan jest prosty -jesli niebo sie nie zawali, budowac pule i zagrac allin na turnie lub river , overbetujac lub nie.Stol jest oczywiscie nieznany - zadnych znanych regow, czy tez fiszow. Limit nl20/nl30.

    Czy majac image maniaka, ktory wchodzi na stol i od razu chce sie kompletnac z "any two", wyciagne wiecej value niz grajac standardowym TAGiem?

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    nie wiem o co Ci chodzi [to dostajemy te AQ+ JJ+ czy nie?], ale nie przecenialbym roli image'u na nl30

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    11
    Dostajemy AQ+,JJ+ i na flopie trafiamy TPTK,overpare.
    Ostatnio edytowane przez p3dro ; 14-12-2009 o 09:52

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    Czy jesteś pewien,że w 1 ręce przy stole będziesz mieć image maniaka??? Coraz ciekawsze tematy na forum...

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    na prawde ciezko mi zrozumiec whats the point... Jak trafiamy dobrze flopa z AQ+ JJ+ to z reguly b/b/b... poza tym powtorze, ze malo kto na nl30 rozkminia Twoj image, no chyba, ze zaczniesz grac jak maniak 10 potow z rzedu 3 betujac, ale chyba nie o to chodzi?

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Lotów już nie ma niestety?

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    11
    mi chodzi tylko o super agresywne rozegranie
    Ostatnio edytowane przez p3dro ; 14-12-2009 o 12:55

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Jeśli masz na myśli przez super agresję jakieś dziwne overbety itp to nie ma to sensu. Typowy villain na micro myśli tylko o sile swojej ręki a nie rozkminia co ty tam możesz mieć i co reprezentujesz takim a nie innym betem. Po prostu bet for value i keep it simple.

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    11
    o taki input chodzilo, jesli przekombinowalem moje pytanie to przepraszam

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Ja rozumiem o co ci chodzi, w turniejach za niskie wpisowe często to działa ale w cashówkach raczej ostrożniej grają vs. unknown.