Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    nie wiem czy da sie wyciagnac 200bi ot tak. Podejrzewam, ze to przeklamanie. Ja natomiast jestem jakies niecale 30BI pod ev na starsach (400k hands) i nic nie wskazuje na zmiane tendencji w najblizszym czasie ;-(

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    ja na bossie mam tez ok. 100bi ponizej ev na 100k rak:]
    ale tam zle pokazuje.

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez Gratek Zobacz posta
    200bi czy 200BB ?

    200bi ponizej expected ev to imho spory bad run
    Tak 200 bi.

    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    ja na bossie mam tez ok. 100bi ponizej ev na 100k rak:]
    ale tam zle pokazuje.
    U mnie też na bossie, czyli by się zgadzało że to przekłamanie ...

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    na bossie nie masz wgladu w mucked hands, wiec sila rzeczy nic sie nie moze zgadzac.

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Większość roomów nawet gdy muckuje ręce przegrywające, to są one w historii więc PT je zna. Wtedy pokazuje ten wykres prawidłowo.

    No i oczywiście "standardem" jest pokrywanie się tych linii. Nie mogę uwierzyć w 200BI różnicy. To chyba kandydat na największego fuksiarza/pechowca w historii.

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    1
    ekonom0013

    Jak byś mógł to wstaw wykres, chcę to zobaczyć

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez ekonom0013 Zobacz posta
    U mnie też na bossie, czyli by się zgadzało że to przekłamanie ...
    A, no to chyba wszystko wyjaśnia.

  8. #18
    Eee a co mają wykresu ev muckowane karty ? Jeżeli wykres jest obliczany tylko wtedy dojdzie do all-inów to karty zawsze są odkrywane, natomiast karty są muckowane tylko na river, ale przecież mamy wtedy sytuację wygrana, przegrana albo podział, przy splicie karty są odkrywane, a innym przypadku wartość oczekiwana jest 100% albo 0%, więc wykres ev zmienia się tak jak wykres actually won. Czyli tak samo jak spasujemy karty na flopie, przecież mamy wtedy wartość oczekiwaną 0%. Czy nie jest tak ?

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez mzyto Zobacz posta
    Jeżeli wykres jest obliczany tylko wtedy dojdzie do all-inów to karty zawsze są odkrywane, natomiast karty są muckowane tylko na river
    a gdzie tak wyczytales?
    na bossie sa zmukowane i nie widzisz co mial przeciwnik wiec nie mozesz stwierdzic czy zagrales dobrze czy zle i hm nie jest jasnowidzem zatem wykres bedzie przeklamany.

  10. #20
    a gdzie tak wyczytales?
    na bossie sa zmukowane i nie widzisz co mial przeciwnik wiec nie mozesz stwierdzic czy zagrales dobrze czy zle i hm nie jest jasnowidzem zatem wykres bedzie przeklamany.
    Nie wiem jak jest na bossie, nigdy tam nie grałem, ale myslalem że to jest jedna z zasad pokera, że jak dochodzi do all-inów to następuje odkrycie kart, jeżeli tam w czasie all-inów nie odkrywają się karty to faktycznie wykres ev nie może wyglądać poprawnie, ale serio tam tak jest ? Aż ciężko mi w to uwierzyć
    Ostatnio edytowane przez mzyto ; 14-12-2009 o 15:29