Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 157
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    Cytat Zamieszczone przez fforrest Zobacz posta
    Witam
    Ile osób średnio przyjeżdza na ligę
    FForrest jak napisal arek kolo 20 jest standardem tak na marginiesie gralismy razem w trojmiescie pare razy w ramach rewanzu zapraszamy do nas

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez Gajowy Zobacz posta
    ...każdy zawodnik przy stole ma prawo poprosić o czas dla zawodnika, który za długo myśli.

    Cytat Zamieszczone przez Mr_DenieD
    ...wprowadzam zasade ktora zaproponowal Gajowy.
    Cytat Zamieszczone przez Mr_DenieD
    kuba czytaj ze zrozumieniem....

    wtf? :P

    nie to zeby sie przy czepiał, ale wczesniej nic nie bylo o markerach odnosnie proszenia o czas.
    Zapytałem, sprostowałeś, jest ok.

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    aha to jak coś to slużę pomocą

    fforest kilka razy graliśmty razem przy 1 stoliku nawet w finalowym więc zapraszamy do Nas dla odmiany

    a czy na temat rankingu coś już wiadomo i czy w ogóle to wypali?

  4. #24
    ja mam troche markerów, pucia ma i wojtek tez oraz polsat tez ma

  5. #25
    Arek rzadzisz :P

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    apropo rankingu to mysle ze urzadzanie go bedzie mialo sens jezeli USOPy nadal beda odbywac sie w naszym kraju, a to wszystko zalezy od ustawy.

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    Hmm Rankingi beda mialy sens o ile wymyslimy sposob ich finansowania:P Kwestia ich organizacji i prowadzenia to pikus takze jak zwykle rozchodzi sie o pieniadze heh Jak sie wymysli jak to ugryzc to beda:P a jak nie to nie beda:P

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez aroka Zobacz posta
    ja mam troche markerów, pucia ma i wojtek tez oraz polsat tez ma
    A te mazaki to mamy z domu wziac?

  9. #29
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    hehe kowal niezupelnie o takie "markery" chodzi chociaz coprawda też malują

  10. #30
    co taka cisza ? ? ? ? ? ?


    jeszcze ludzie sobie pomysla ze slupaka liga sie nie odbyla. a bylo ciekawie. 16 duszyczek zasiadlo do pierwszego turnieju i dzielnie walczylo. gratulacje dla puci za wygranie turnieju oraz dla kuby za dotarcie do 3 miejsca po bliskim odpadnieciu na poczatku turnieju. mielonkowi powinno sie pogratulowac 2nd place, ale on juz przyzwyczaja nas, ze w tych okolicach sie kreci non stop. takze stal sie stalym "wyposazeniem" wysokonotowanych pozycji. kradl, kradl i zbieral do kolorów oraz do innych takich dziwnych ukladów, mi osobiscie obcych. jak dobrze pamietam skonczylem 8, wiec na upartego bronie mojego pewnego mastersa :]. indywidualne podziekowania za walke dla kowala