Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 157
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    Z racji zaistnialej sytuacji i problemu z wytlumaczeniem ogolnie przyjetych zasad i kanonow pokera zapis "check/fold" w regulaminie zostal zamieniiony na "fold". W tym momencie wszelkie sytuacje zawodnika bedacego na pozycji SB, BB beda rozstrzygane poprzez spasowanie jego kart. Zeby nikt nie zarzucal niedemokratycznych decyzji oraz dyskryminacji wobec prawa tak tez sie stalo. Mam nadzieje ze ta decyzja zadowoli wszystkich rozgoryczonych i pomoze im klarowniej przestrzegac zasad regulaminu.

    Jednoczesnie wprowadzam zasade ktora zaproponowal Gajowy. Dziala ona w sposob Fair i mysle ze nie potrzeba w tym aspekcie zadnego glosowania i nie bedzie to niedemokratyczne jezeli zatwierdze to sam odgornie.

    POZDRAWIAM i czekam na kolejne pomysly krytyke itp. Jutro startujemy

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    mozna parasolki do drinkow?:>

    mi wszystko pasuję a zreszta wyjdzie reszta w praniu:] dozobaczenia jutro

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    czyli moge, tak samo jak kazdy moze, poprosic kogos o pedjecie decyzji w ciagu 30 sekund po wyraźnie dłuższym czasie oczekiwania 'ruch'?

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    Cytat Zamieszczone przez Wjesiek Zobacz posta
    czyli moge, tak samo jak kazdy moze, poprosic kogos o pedjecie decyzji w ciagu 30 sekund po wyraźnie dłuższym czasie oczekiwania 'ruch'?
    kuba czytaj ze zrozumieniem. Mozesz poprosic kazdego z dwoch wyznaczonych na ten dzien markerow

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    214
    Witam
    Ile osób średnio przyjeżdza na ligę

  6. #16
    srednio 20 osob na lidze.....................


    tyle nowosci w regulaminie a ja wciaz nie wiem co jest silniejsze full czy kolor ??

  7. #17
    No i wszytko sie wjaśniło nie ma kogoś przy stole to fold i jedziem dalej, wyjatkiem sa chyba markerzy i organizator jak kogos odpalaja z turnieju z kompa - to chyba trzeba go zawołać że jego kolej, tak mi się wydaje więc Wojtku prośba o wyjaśnienie jeszcze tego, zeby nie podnosiły się głosy że temu wolno , a tamtemu nie.

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    a wojtek jak juz marudzić to na maxa:P

    jak sa wybierani markerzy i co do ich zadań należy dokladnie?

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    No mielon masz racje sam wiesz ze nadgorliwosc jest wieksza od faszyzmu takze zaraz to dorzuce. a co robia markerzy hmm sa odpowiedzialni za wszystkie sprawy organizacyjne od rozlozenia stolow i zetonow po zlozenie kart po wygranym graczu. Jest to stanowisko czysto dobrowolne i charytatywne sluzy do pomocy i rozstrzygania dlatego potrzebna jest wymiennosc osob na tym stanowisku zeby nie bylo "niedemokratycznie" ze ktos cos pod siebie robi przez caly czas:P

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    Z racji tego ze w ostatnim czasie bardzo czesto uzywam slowa NIEDEMOKRATYCZNIE a jest dosc dlugie i nie chce mi sie czasami pisac:P zrobie skrot "ND" jakby ktos nie wiedzial w przyszlosci co to bedzie oznaczalo to wyjasnilem:P

    POZDRAWIAM