Strona 14 z 16 PierwszyPierwszy ... 41213141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 157
  1. #131
    za siodme bedzie puchar

  2. #132
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    więc muszę Cie zasmucić, skończysz ósmy!

  3. #133
    na szybko. skald turnieju finalowego jest juz znany. do grona "tych co dobrze graja" dołaczyli Piotrek i Goły (tu rozbrzmiewają oklaski, kobiety zrzucaja staniki, mielon się czerwieni - pierwszy raz widzi cycki . . .. kobiece). aby skomplikować sytuację, nalezy poruszyć wrażliwy temat, terminu zorganizowania turnieju.

    Propozycja, która uwzglednia wiekszość to najblizszy Piatek 12 marca 2010r. godzina 20.30
    1. Kuba - termin call
    2. aroka - termin call
    3. PuCiA -
    4. mielonek - termin calluje
    5. Radzio -
    6. Wojtek - termin call
    7. Polsat -
    8. Pasta - termin call
    9. Piotrek - termin call
    10. Goły - termin call

    prosze o szybkie wypowiedzenie się mniejszości, ktora ma prawo vetowania wszystkiego.

    uprzedzam, że jeśli nie ten termin to jest wielce prawdopodobne, że następny termin, zabawy w pro playersów, będzie możliwy za około 2 tygodnie


    vetuj rozsądnie, nie baw się w kaczkę !!

  4. #134
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    mi żaden piatek nie pasuje niestety więc i na 90% ten nie będzie pasować niestety:/ a co ewentualnie z niedzielą? bo najlepiej brać te dni w które gramy normalnie pokera w kaktusie. goly kiedy dokladnie wyjezdzasz?

  5. #135
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    wychodzi na to ze jednak nie zagramy do konca tygodnia.
    trzeba bedzie poczekac na golego.
    mi niedziela nie pasuje bo wracam z kolobrzegu pewnie okolo 20-21.

  6. #136
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    no ja tez juz wiem ze na 100% nie dam rydy w piątek

  7. #137
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    chociaz jeszcze dzis dam znac bo może uda mi się to przelozyc

  8. #138
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    ok jestem w piatek;] udalo sie ;]

  9. #139
    Proszę organizatora o odjęcie graczowi o nicku aroka 2k żetonów stratowych na mastersie. Powód jest prosty budzenie człowieka o 0.04 w nocy ( w tym wypadku mnie, właśnie przez sen się przygotowuje na finał) i ustalanie terminu mastersa, jest nie humanitarnie, nie ludzkie, szkoda słów o tym czynie. Rozważałem oddanie pod obrady szanownej komisji dyscyplinarnej wykreślenie aroki z mastersa, ale u mnie w przeciwieństwie do tego kogoś (może powinienem użyć czegoś, bo tak jak załważyłem człowiek by tego nie zrobił), wygrał duch sportowej rywalizacji, a poza tym każdy inny zawodnik w jego miejsce byłby gorszym rywalem.

  10. #140
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    Pucia może grac w piatek. wygląda więc na to że wszystkim pasuje.
    Tylko dlaczego dopiero o 20:30?
    Wcześniej była mowa o godznie 19, a nawet 18.