Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 76
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    skrajny, ale stosowany np w ongame. jak dla mnie jeszcze bardziej skrajny jest dealt.

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cholerka, czyli będę się musiał jednak nauczyć grać w tę grę?

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    skrajny, ale stosowany np w ongame. jak dla mnie jeszcze bardziej skrajny jest dealt.
    chodzilo mi o skrajnosc tego przykladu, ze sb zrzuca i dochodzi do AI miedzy dwoma innymi graczami... moim zdaniem najlepszy system to ten wazony, ile wrzucisz - tyle placisz.

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    doskonale cie rozumiem, rowniez uwazam ze jest to skrajne, aczkolwiek stosowane na szeroka skale.

  5. #25
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Oj to super wiadomosc Szkoda ze nie jesto jeszcze weighted contributed no ale nie wszystko naraz , i tak dobrze , taka gra premiuje prawdziwa gre a nie nitowanie , chociaz idac dalej moze okazac sie ze niedlugo przez te zmiany moze nieco wzrosnac poziom i takich durrr'ow czy isildurow bedzie pelno juz na NL10 :O

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Nie jestem pewien, czy naprawdę aż tak bardzo ubędzie nitów. Nie sądzicie, że na NL10 czy NL20 ludzie nitują, bo inaczej nie umieją, a nie dlatego, że ciułają na rakeback?

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    napisalem contributed, bo bedzie zmiana, ale na dokladnie jaki, to tego nie wiem, trzeba poczekac na oficjalne info.

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Imho najbardziej sprawiedliwe jest naliczanie rake z potow, ktore sam wygralem, a nie z tego ile wrzucilem do "wspolnej" puli. Jezeli wygram pule 100$, to ja place 3$ rake, a nie polowa stolu. Taki system chyba najbardziej promuje aktywnych graczy.

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    wow, to juz zupelnie bez sensu, to nie ty placisz rake ze swojej puli, tylko room pobiera rake od puli do ktorej dani gracze wrzucili XYZ $. sila rzeczy gracze wygrywajacy mieliby 3x wiecej rb niz przegrywajacy, w ogole nie rozumiem tego toku myslenia...

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    No de facto to rake pobieraja graczowi ktory wygrywa rozdanie.
    Zamiast 100$ wygrywam 97$.
    A temu co nie wygral rozdania przeciez nic nie zabrali tylko temu co wygral.