Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    jest taka opcja na ps jak "no chat"

    moze mysla ze jestes PRO i sie zmilujesz nad nimi ?

  2. #12
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Jest taka opcja, z tego co wiem nie można zablokować obserwatora. Proszą ogólnie cały stolik. Chociaż jeden debil błagał mnie od półfinałowego i właził w dupę przez co skończyłem 3 :P

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    nie ma bana za zebractwo?

  4. #14
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Nie ma bana za żebractwo, za wulgarne nicki i inne rzeczy. Cały support pierdoli Polaków, siedzi 3 błaznów ze Szwecji na stole i coś piszą i nigdy bana nie dostali.

  5. #15
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Ale w sumie room i tak jest najlepszy (może ds minie za lizusostwo

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Ale w sumie room i tak jest najlepszy (może ds minie za lizusostwo
    lol a mowia ze to kobieta zmienna jest. chyba najwiecej psow powieszales na nich tutaj a teraz mowisz ze jest najlepszy hmm

  7. #17
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Pod względem komfortu grania, dostępności gier, wypłat jest to najlepszy room. Niestety ma też mnóstwo wad. Słaby rake back, słaby generator losowy (albo wygrywam choćby nie wiem co, albo przegrywam choćby nie wiem co, nie ma wygrać 5 coinów 5 przegrać, 10 w plecy, 10 do przodu non stop:P), wad jest jeszcze więcej ale chcę się podlizać i wygrać dzisiejszy sm:P

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    109
    Jest może i najlepszy ale Polakó mają ostatnio w d,,, tylko kasę chętnie biorą a np zapisać się na 19.35 do Daily Eighty nie można bo w grudniu zablokowali polskie adresy IP, Acha nie piszcie że trzeba się szybko zapisać bo to nie jest prawdą (transfer 6 Mb, procesor7450 i win7 - a na starym kompie przy 512kB w listopadzie przy ogranicvzeniu zawsze sięzdążyłem zapisać.

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez jerzorek56 Zobacz posta
    Jest może i najlepszy ale Polakó mają ostatnio w d,,, tylko kasę chętnie biorą a np zapisać się na 19.35 do Daily Eighty nie można bo w grudniu zablokowali polskie adresy IP, Acha nie piszcie że trzeba się szybko zapisać bo to nie jest prawdą (transfer 6 Mb, procesor7450 i win7 - a na starym kompie przy 512kB w listopadzie przy ogranicvzeniu zawsze sięzdążyłem zapisać.
    lol wat

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    moze jemu zablokowali ip, szczerze mash Ty bys tego nie zrobil?