Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: AA fl4

  1. #11
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    Fixed limit na nanostawki to jest masochizm w najczystszej postaci.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    No z tym się niestety muszę zgodzić. Szkoda że dopiero teraz to pojołem. Ale mam pytanie czy ktoś grał fl10? Czy poziom też jest taki jak na fl4 czy już coś lepiej? Bo może bym tam spróbował

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Cytat Zamieszczone przez kubulek Zobacz posta
    Cain-czy masz na myśli Kopalińskiego?Nie wiem czy się orientujesz,ale klimatologia znacznie się rozwinęła,ma to zapewne związek ze zmianami klimatycznymi na naszym najlepszym ze światów.Zatem-forma gramatyczna przytoczona przez adwersarza jest formą wyższą od pospolitego i prostackiego "grudzie".Fi donc!A tak w ogóle to pozzdrawiam Cię Świątecznie
    Mnie rozchodziło się głównie o "weszłem"

    Również ślę pozdrowienia

    Cain

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez Milosz17 Zobacz posta
    No z tym się niestety muszę zgodzić. Szkoda że dopiero teraz to pojołem. Ale mam pytanie czy ktoś grał fl10? Czy poziom też jest taki jak na fl4 czy już coś lepiej? Bo może bym tam spróbował
    Ja gram aktualnie na FL10 i nie narzekam. Wiadomo, że bardzo często zdarzają się bad beaty, ale to w końcu fixed. Jak zaczynałem przygodę z pokerem we wrześniu to od FL4, o którym pisałeś i między tymi dwoma poziomami nie ma dużej różnicy. Jest dużo fishy i ludzie często grają ze słabą kartą, ale takie już uroki limita.

    Ogólnie chwalę sobie fl. Wiadomo, że nl ciekawszy, ale w limicie nie ma dużych downswingów i imo fl to nie jest złe rozwiązanie dla początkujących graczy. Ja osobiście na razie cały czas szkolę ten rodzaj i niedługo przechodzę na FL20. Może w przyszłości spróbuję też NL.