Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Nowy Moderator

  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Nie umiem pisac przemowien , wiec krotko ...

    Milo mi poinformowac, ze od wczoraj mamy nowego moda na forum, jest nim Mosznik.

    Witamy na pokladzie i pokerowe Good Luck

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Heh, od trola do moderatora . Postaram się na coś przydać.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    gratki Mosznik, mam nadzieje ze troszke sie teraz zmieni na PLUS, bo ostatnio poziom forum mocno podupada

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Gratki .

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    Czytam to forum od dawna jako niezarejestrowany (od początku roku) i nigdy nie zdarzało się że kotś usuwał połowę postów z danego dnia tak jak robi to teraz zapewne Mosznik.

    Nie można już offtopować w bocznicy? Czy nawet w temacie pokerowym? Wszystkie posty są usuwane, nawet te merytoryczne, w tym temacie http://forum.pokerzysta.pl/poker-w-i...w-grudniu.html
    napisałem posta w którym popieram domaza i zapytałem innych dlaczego krytykują gracza o którym mowa (chiren), to oczywiście nawet takiego posta Mosznik usunął

    tak samo lekki oftop w dziale o walce Pudziana z Najmanem :/


    Mosznik apeluję, przestań tak bardzo się wczuwać... usuwaj ewidentnie łamiące regulamin posty ale kurde daj ludziom czasem jakiś nieszkodliwy OT napisać. To że Tobie się to nie podoba to nie znaczy że posty od razu muszą znikać. Zabijasz dyskusję w niektórych tematach.

    ogólnie na minus


    o ile pamiętam to wielkim plusem tego forum były cyniczne komentarze niektórych użytkowników takich jak Weeskacz, Aston, babilon i co teraz wszystko to będziesz usuwał bo jest to offtop? przecież jesteśmy dorosłymi facetami i możemy sobie pozwolić na troszeczkę zupełnie lekkiego i nieszkodliwego czepiania się tego co inny użytkownik napisze i z czym nie zgadzamy się :/ nie uważasz?
    Ostatnio edytowane przez Kejti19 ; 12-12-2009 o 00:37

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Usuwam posty, które są źródłem bezsensownych kłótni i wyzwisk. W temacie 1mln rąk i tak nie otrzymałbyś odpowiedzi na swoje pytanie, zato poleciałoby 10 postów "walnij się w łeb" "+1293" itp. W Strategii i Taktyce będę usuwać wszystkie niepotrzebne posty (np. Twój ""), ponieważ ten dział powinien być przeznaczony jedynie do merytorycznej dyskusji.
    Również uważam, że plusem są cyniczne komentarze niektórych użytkowników, ale jest pewna różnica, między inteligentnym żartem, a prostymi bluzgami, których tolerować nie będę, w przeciwieństwie do tych pierwszych.
    Ostatnio stałeś się bardzo aktywny, jednakże spora część Twoich postów to były oftopy i jakieś jednowyrazowe krzyki i docinki. Poprosiłem Cię grzecznie na PW, abyś przystopował, jednak postanowiłeś kontynuować swoją działalność, więc sam musiałem się tym zająć usuwając oftopy.
    Jeśli jesteś wielkim fanem Edyty Herbuś, to załóż jej osobny wątek, bo z walką Pudziana to niewiele ma wspólnego.

    Ludzie narzekali na śmietnik na forum, więc postanowiłem jakoś temu zapobiedz. Jeśli reszta uzna, że przesadzam, to zawężę zasięg swojego działania.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    A tak wogle to byl jakis konkurs na tego moderatora czy jak?
    I placą cos za bycie moderatorem?

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    nie jestem fanem Edyty Herbuś, to była odpowiedź-żarcik do kolegi szadinho, odnośnie "profesjonalizmu" komentatorów gali... Herbuś była obecna na widowni, stąd się wzięło to co napisałem. Tzw. offtop w nazwiązniu do tematu. A ty się spinasz i kasujesz.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Ok, można pożartować, ale zmniejsz trochę intensywność, bo ostatnio jesteś wszędzie. Gali nie oglądałem, stąd nieporozumienie.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Mosznik a moje pytania? Chcesz zebym nie zasnal?