Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Nowy Moderator

  1. #11
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Nie było konkursu. Doli zwrócił się do mnie z prośbą, ja się zgodziłem i tyle.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    To wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia.

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    Spoko Mosznik

    btw. http://forum.pokerzysta.pl/omaha-i-j...tml#post321997
    taki spam także należy usuwać. A potem się dziwicie dlaczego nie trawię Stanko. G. innych obchodzą jego bad beaty.

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Kejti19 Zobacz posta
    o ile pamiętam to wielkim plusem tego forum były cyniczne komentarze niektórych użytkowników takich jak Weeskacz, Aston, babilon i co teraz wszystko to będziesz usuwał bo jest to offtop?
    Są takim samym plusem jak twoje wycieczki do Stanko w każdym temacie. Na tym forum, żeby się móc spokojnie wypowiedzieć, trzeba grać na NL1k+ z winratem co najmniej 15 bb/100, bo inaczej naraża się na takie właśnie "wielkoplusowe" cyniczne wypowiedzi od ludzi, którzy nie mają nic lepszego do roboty...

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    z przykroscia trzeba to przyznac, ale wielu pozadnych graczy niestety wynioslo sie z tego forum, albo udzielaja sie juz tylko w bocznicy. w ich miejsce niestety nie naplywa 'nowa jakosc', lecz 'jakosc' rodem z forum onetowego.

    rozwiazaniem moze byc wlasnie pozadny moderator, ktory takie, przepraszam za wyrazenie, niepotrzebne pierdolenie, bedzie gasil w zarodku i dbal o to, zeby to forum znow stalo sie jakas skarbnica wiedzy na temat pokera, a nie tylko pyskowek rodem z piaskownicy.

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    na razie nie wypowiadam sie na temat pracy mosznika [za mala probka], ale ten temat mogl zostawic, byloby smiesznie
    http://forum.pokerzysta.pl/dla-pocza...tml#post321901

    czuje sie jak donosiciel, ale ten kolezka ze sfastykami [EDIT:tak, napisalem przez "f", so sick ;/] zamiast miasta to lekka przesada ;/
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 12-12-2009 o 11:36

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    z przykroscia trzeba to przyznac, ale wielu pozadnych graczy niestety wynioslo sie z tego forum, albo udzielaja sie juz tylko w bocznicy. w ich miejsce niestety nie naplywa 'nowa jakosc', lecz 'jakosc' rodem z forum onetowego.

    rozwiazaniem moze byc wlasnie pozadny moderator, ktory takie, przepraszam za wyrazenie, niepotrzebne pierdolenie, bedzie gasil w zarodku i dbal o to, zeby to forum znow stalo sie jakas skarbnica wiedzy na temat pokera, a nie tylko pyskowek rodem z piaskownicy.
    A może po prostu gracze powiedzmy nl400+ i turniejów 215+ już nie mają po co pisać na tym forum? Jak będą chcieli pomocy/porozmawiać o jakimś trudnym spocie to napisza na 2+2, a uczyć nie mają po co (za darmo).. dlatego regi z nl400+ tu nie piszą

    Niestety.

    Dobrze że jeśli chodzi o graczy turniejowych to czasami piszą gracze typu Góral.
    Ostatnio edytowane przez Kejti19 ; 12-12-2009 o 12:15

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    na razie nie wypowiadam sie na temat pracy mosznika [za mala probka], ale ten temat mogl zostawic, byloby smiesznie
    http://forum.pokerzysta.pl/dla-pocza...tml#post321901

    czuje sie jak donosiciel, ale ten kolezka ze sfastykami [EDIT:tak, napisalem przez "f", so sick ;/] zamiast miasta to lekka przesada ;/
    To były krzyżyki tylko że rysowałem je pijany. Dzięki stary... lubiłem je...

    Fajnie że Mosznik dostał moda. Powodzenia w utrzymywaniu porządku.

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    przynajmniej jeszcze avatar Ci zostal

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Good Luck Mosznik. Pewnie i mi się oberwie co jakiś czas, ale jeśli w słusznej sprawie, to śmiało.