Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Czy w omaha tez są 54 karty? Bo dośc regularnie trafiam sety AA.

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    wnioskuje, ze do mnie pijesz? Wojtus, tak mnie rozbawiles wiadomym watkiem, ze za kazdym razem jak widze Twoj post to nie moge sie powstrzymac ;(. No ale, ok, skoro juz sie skarzysz innym to przestane, chyba, ze znowu napiszesz gdzies cos podobnego, to nie wytrzymam.



    z forumowym pozdrowieniem, Gandalfini

    Wnioskowanie chyba nie było trudne, bo w PW napisałem ci to samo. Jeśli cie rozbawiłem, to czemu sie nie uśmiałeś i tyle?
    PIszesz do mnie Wojtuś.Fajną poze przyjmujesz. Tylko to wszystko troche śmieszne. Jesli byłbyś taki zaj***sty, to nawet byś nie zauważył mojego wątku. Jednak taki cieć musi sie dowartościować i żyje wątkami bez znaczenia, gdzie można coś komuś wytknąć. Jesli sie czujesz lepiej to moge być WOjtusiem, a ty bądz zaj****tym Gandalfinim Pkerzystą. Na zdrowie. Nie ma to wszystko nic wspólnego z poczuciem humoru, czy robieniem sobie jaj. Rozumiem, że czujesz sie ważny i możesz sobie pozwolić na taki ton. Nie pieprz jednak głupot. Co innego szyderstwo, co innego słośliwość, co innego żart. Nikomu innemu, specjalnie nie chciało sie nic pisać, ale ty z uporem maniaka wypisujesz pod każdym postem te same rzeczy i jeszcze sprzedajesz to jako żarcik. Były żarty, ale było tez to twoje gówno i to są dwie różne rzeczy.
    Nie rozumiesz chyba znaczenia słowa skarga. Napisałem ci PW i nic nie odpisałeś, więc pisze tutaj.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    po prostu smieszy mnie podejscie kolezki, ktory zaklada watek 'room do omahy' pisze, ze sa 54 karty [ok jestem w stanie wyobrazic sobie, ze sie pomyliles (lol)], po czym pisze, ze grajac abc uzyskuje dodatni winrate, nastepnie pytajac sie czy jak ma 9 i na stole lezy 8765 to ma straighta?! I jeszcze z oburzeniem reaguje tlumaczenia, ze musi uzyc dwoch kart!!!

    To ze jestem zajebisty to wiedzialem juz w lonie matki, ale zeby wazny... Nevermind. Niech jokery beda z Toba.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    po prostu smieszy mnie podejscie kolezki, ktory zaklada watek 'room do omahy' pisze, ze sa 54 karty [ok jestem w stanie wyobrazic sobie, ze sie pomyliles (lol)], po czym pisze, ze grajac abc uzyskuje dodatni winrate, nastepnie pytajac sie czy jak ma 9 i na stole lezy 8765 to ma straighta?! I jeszcze z oburzeniem reaguje tlumaczenia, ze musi uzyc dwoch kart!!!

    To ze jestem zajebisty to wiedzialem juz w lonie matki, ale zeby wazny... Nevermind. Niech jokery beda z Toba.
    Napisałem, że grając rozsądnie MOŻNA być na plus, nie ża ja jestem. Pytałem o 99, nie o 9 bo wiedziałem że trzeba użyć 2 kart, ale nie wiedziałem że jednocześnie tylko 3 ze stołu. Nie obużałem sie na tłumaczenia, bo żadnych nie było.Generalnie mój bląd. Nie będe zakładał wątków o czyms co można łatwo znależć.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    ? Albo ja czegos nie rozumiem albo Ty cos zle piszesz
    Chciales uzyc 2 kart z reki i wiecej niz 3 z boardu?

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Tak. Jeśli mam karte typu 56, to ogiczne jest ,że potrzebuje jeszcze 3 do skompletowania układu. Jeśli mam 99, a nie np:
    9xxx na stole 5678 to też używam 2 i układ jest 5 kartowy. Tylko o taką specyficzną sytuacje mi chodziło. Pytanie brzmiało dokładnie jak wyżej, więc to chyba jasne że chciałem użyc 4 kart z boardu.

  8. #8
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    6
    nie za bardzo rozumiem


  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek_112 Zobacz posta
    Tak. Jeśli mam karte typu 56, to ogiczne jest ,że potrzebuje jeszcze 3 do skompletowania układu. Jeśli mam 99, a nie np:
    9xxx na stole 5678 to też używam 2 i układ jest 5 kartowy. Tylko o taką specyficzną sytuacje mi chodziło. Pytanie brzmiało dokładnie jak wyżej, więc to chyba jasne że chciałem użyc 4 kart z boardu.
    pograzasz sie coraz bardziej z kazdym postem...

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    22
    nie pograza sie, zakladam ze zadal pytanie w dziale dla poczatkujacych poniewaz nie byl pewien co do zasad omahy(ile kart z reki ile ze stolu) i zamiast odpowiedzi( w koncu po to jest to forum) zostal pojechany...