Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    Witam,dawno mnie tu nie było,ale syn marnotrawny powraca i liczy na porade której pewnie kiedyś udzielał,I hope

    Sytuacja wygląda tak,jest sobie kuzynka jak to bywa dzisiaj nie ma pracy mimo ,że była jedna z najlepszych studentek na polibudzie,polskie realia.Obiecałem jej dać dobry namiar na jakiś turniej freeroll(ma teraz sporo czasu),wchodzenie z kasą nie wchodzi za bardzo w gre,umówmy sie.Nie chciałbym jej zniechecic do pokera dlatego pytam was o rade,sam dawno nie grałem,ciekawy jestem jak wyglada rynek teraz.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Freeroll pro to chyba kiepska opcja na zarobkowanie.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Forum Pokerowe , Forum Poker , Hasła do freerolli, freeroll password :: Strona Główna

    Tu koleś organizuje jakies freerole i promocje bez depozytu. Połowa na roomach których nazwy nie jestem w stanie wymówić, ale coś tam jest. Ja z tego nie kożystam, ale może coś znajdziesz.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    to jest ten koleś?

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    niech sobie pogra pare freerollow a pozniej weznie jakies no deposity na party or sth

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    @Gratek
    wiesz nie chodzi o zarobkowanie a o zabawę z możliwością wygrania względnie sensownej kwotę choćby tych kilkuset złotych.

    Luckyacepokerr 5k jest ok tylko dopiero 26 grudzień.Coś bliższego szukam.Jesli byłaby możliwość zapisania się z specjalnego linku i dostania wejściówki bez depozytu to byłoby spoko(żeby było jasne potrafię ocenić wartość freerola).

    PS. odkładam opcje no deposit bonus na pozniej najpierw muszę ja nauczyć grać później cos dalej,nie wiemy czy jej sie spodoba itd. wiec...narazie to przydalby sie dobry freeroll.
    Ostatnio edytowane przez comp ; 11-12-2009 o 20:57

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    a co za roznica przy nauce gry czy gróby czy jakis kiepski freeroll ? jak nie umie grac to mzoe odpasc w 2 rece i tyle sie nagra wiec moze ja poucz na play money albo w domu zywymi kartami ? sa dziennie setki roznych free ale tych grobych to za wiele nie znajdziesz na codzien ogolno dostepnych wiekszosc jest skierowana do jakiegos waskiego grona najczesciej "vipow"

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11
    Tu masz dwa ciekawe freerolle na dzis :
    Everest Poker
    grand slam freeroll 2000$
    ID: 37697672
    pass: livegran

    Pokerstars
    ID: 218035221
    password: millionby19