Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 141 do 147 z 147
  1. #141
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    w wielu autach łatwo wylaczyc airbag czolowy pasazera.
    ale generalnie wylaczenie czolowej kierowcy, kurtyn i bocznych lub kolanowych jest byc moze mozliwe ale to juz jest powazne ingerowanie w elektryke/elektronike auta i jest wg mnie jakimś totalnym debilizmem

  2. #142
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Nie przecze, ale ja sie tu zadeklarowalem na poczatku rozmowy ze ewentualne nie zapinanie pasów mogloby dotyczyc jedynie kierowcy samochodu. Osobiscie od czasu powanego wypadku zawsze zapinam i jakos mi to tak bardzo nie przeszkadza

  3. #143
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Ja zapinam pasy, bo chudym i mnie lepiej utrzymuja w fotelu

    Alutek -> Niebezpieczna jest predkosc napelniania poduszki a nie uderzenie w nia glowa gdy jest nienapelniona... Ale olac to... 1szy Twoj byl troche zbyt enigmatyczny....

    Jakie kursy to sie moge domyslec. Np jak ta szkola doskonalenia technik jazdy na Bemowie w Warszawie w samochodach Opla. Jezeli pisales o tym w watku motoryzacyjnym to podeslij pls linka. Ja akurat tutaj mialem 3 x kurs (w legionowie w szkole policyjnej na torze, gdzie gdzie juz nie pamietam gdzie to bylo, i na bemowie jak w koncu tam sie ostali).


    Jezeli jestes za nakazem jazdy w pasach i uwazasz takowy ok, to nagle nie rozumiem czemu takowy zakaz palenia w miejscach zamknietych gdzie pracuja ludzie juz nie jest ok wg Ciebie? Zakladam ze zona / dziecko potrafily Cie wykopac z fajka z domu ale takowy wlasciciel baru, ktory w glowie ma tylko $$$ juz tego nie zrobi... Tak samo jak wiele pracownikow nie zrezygnuje z miejsca pracy bo w srodku jest napalone...
    I co teraz z tymi ludzmi?

    Ps. Gratuluje ograniczenia palenia, obys rzucil w pelni i zmadrzal w kwestii zakazu palenia

  4. #144
    Tutaj https://www.zaufane-apteki.pl/rzucanie-palenia-63/ widzę, że Desmoxan i Tabex mają podobne ceny. A co jest lepsze? Co u Was lepiej działało?

  5. #145
    Dołączył
    May 2017
    Posty
    0
    do rzucenia palenia przede wszystkim potrzeba silnej woli

  6. #146
    Dołączył
    May 2017
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    0
    Przy pokerze to chyba nie możliwe

  7. #147
    Polecam książkę Alana Car'a