Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 147
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    Jest taka książka która gwarantuje, że po jej przeczytaniu palacze rzucą palenie.

    Gdzieś mam w formie ebooka


    ok znalazłem: http://www.wykop.pl/link/209591/rzuc...ecinnie-proste
    Ostatnio edytowane przez Kejti19 ; 12-12-2009 o 04:14

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Kane1910 Zobacz posta
    Poglądy mam liberalne (nie mylić z POparańcami) ale jestem za absolutnym zakazem palenia w miejscach gdzie przebywają niepalący. Kto chce niech się truje ale ja nie życzę sobie żeby mnie truł przy okazji!
    +milion

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    Tak, tak samo jak masz zapinac pasy w swoim samochodzie
    zapalac swiatla w swoim samochodzie...

    Ty masz swoj bar... Panstwo ma swoich obywateli...

    W Anglii bary maja miejsce do palenia na zewnatrz, pod parasolami, do ktorych sa podlaczone lampy grzewcze. Kulturalnie mozna wyjsc, zapalic i sie dalej bawic...
    to moze jeszcze napisz ze tysiące barów w UK zbankrutowało od czasu wprowadzenia zakazu palenia a mnóstwo innych kombinuje robiąc tzw "stowarzyszenia" lub zakładając nowe religie a bar zamieniajac na miejsce spotkan wynawców nowej religii , bo wtedy prawo zezwala na palenie.....
    dla mnie sprawa jest prosta: to właściciel lokalu sobie wybiera czy chce miec palacych klientow czy nie. niepalący nie mają obowiązku chodzić do takiego lokalu.
    jest dla mnie niepojęte jak można właścicielowi prywatnego lokalu nakazać by jego goście nie palili...

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Jestem właścicielem baru, wybieram sobie czy u mnie można palić czy nie. Jako że we wszystkich barach można palić, spróbuję wprowadzić coś nowego - bar dla niepalących. Kupie osób się to podoba, zaczynają do mnie przychodzić. Pomysł podchwycony, pojawiają się nowe bary gdzie nie można palić, część zostaje przy pozwoleniu na palenie, i jak to się zwykło określać - rynek się sam zweryfikuje. Część będzie miała zakaz palenia, i będą tam przychodzić ci których wkurwia smród, w drugiej części będzie można palić, i będą tam chodzić ci co palą.

    Inna opcja. Chuj w dupę czy ludzie chcą się smrodzić czy nie, chuj w dupę decyzji właścicielom baru - nie wolno i basta, bo czy chcesz mieć śmierdzące ciuchy czy nie, państwo wie lepiej, że nie chcesz....

    Litości, jak ktoś kto preferuje drugą opcję może się uważać za liberała? To że do jakiegoś miejsca może wejść każdy (bar) to NIE ZNACZY że jest to miejsce publiczne.
    Ostatnio edytowane przez indy ; 12-12-2009 o 03:08

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ja również nie rozumiem dlaczego niepalący tak się burzą. W końcu nie ma przymusu uczęszczania do barów w których przesiadują palacze. Poza tym jak ktoś jest zaciekłym niepalącym to pewnie jest też jakimś je..nym abstynentem a więc z punktu widzenia właściciela baru gównianym klientem. W zasadzie to czego tacy ludzie szukają w barach???

    jdx

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    bravo indy +1

    ogórny zakaz palenia w lokalach to to samo co zakaz palenia we własnym domu.


    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Joza tym jak ktoś jest zaciekłym niepalącym to pewnie jest też jakimś je..nym abstynentem a więc z punktu widzenia właściciela baru gównianym klientem.
    jdx
    impotentem też pewnie jest
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 12-12-2009 o 03:12

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    bravo indy +1

    ogórny zakaz palenia w lokalach to to samo co zakaz palenia we własnym domu.
    Nie nie jest tym samym. Do twojego domu nie muszę wchodzić. A jak chcę iść na imprezę to nie mam wyboru.

    Dlaczego ktoś ma mi smrodzić pod nosem? Czy ja łażę i puszczam przy was bąki co 5 minut?

    Właściwie to palenie powinno być dozwolone tylko i wyłącznie w domu.
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 12-12-2009 o 03:31

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    A jak chcę iść na imprezę to nie mam wyboru
    No tak, biedactwo - kałacha do głowy przyłożyli i kazali iść na imprezę...

    Powinni zakazać hiphopowych piosenek na dyskotekach, bo muszę ich słuchać gdy idę na imprezę hiphopową (akurat się chcę spotkać z koleżanką co tam jest).

    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Dlaczego ktoś ma mi smrodzić pod nosem?
    Nikt ci nie smrodzi pod nosem, tylko w BARZE do którego dobrowolnie wchodzisz. Właściciel baru płaci za wynajem lokalu, nie ty. Jesteś gościem.

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Nie nie jest tym samym. Do twojego domu nie muszę wchodzić. A jak chcę iść na imprezę to nie mam wyboru
    O ile i wiadomo to w Polsce nie ma przymusu chodzenia na jakiekolwiek imprezy.

    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Powinni zakazać hiphopowych piosenek na dyskotekach, bo muszę ich słuchać gdy idę na imprezę hiphopową (akurat się chcę spotkać z koleżanką co tam jest).
    O to to. Hiphopolo jest zdecydowanie szkodliwe.

    jdx
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 12-12-2009 o 03:38

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    No tak, biedactwo - kałacha do głowy przyłożyli i kazali iść na imprezę...
    Czyli rozumiem, że mam siedzieć w domu, bo wy palicie? Coś się chyba w główce poprzewracało?

    Chyba nie rozumiecie prostej rzeczy? Trujecie wszystkich w koło! To takie zajebiste jest? Czy wam ktoś coś narzuca? Czymś truje? Nie rozumiem. A wy narzucacie i trujecie. Palcie sobie w domu przy swoich dzieciach dmuchając im dymem w twarz. Na zdrowie.