Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 141 do 144 z 144
  1. #141
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez MMP1980 Zobacz posta
    Wszyscy tutaj opowiadacie o MMa, o sztukach walki, o boksie. Chciałem w skrócie napisać jak ja to odbieram. Boks jest dla mnie sztuką walk, takim maksymalnym i najbardziej brutalnym elementem sportu. Bokserscy mistrzowie budzą we mnie spory szacunek oglądając ich w ringu wiem, że oglądam sportowców dobrych w swojej dziedzinie. MMA i pokrewne są dla mnie zwykłym wynaturzonym mordobiciem nie mającym żadnych sportowych wymiarów. Ot, kto komu zrobi większą krzywdę. Zero sportu i zero kultury. Ja też lubię czasem to sobie pooglądać, poobserwować. Sprawia mi nawet przyjemność takie wynaturzenie w formie odskoczni od dnia codziennego. I zawsze czasem chętnie na to spojrzę. Natomiast traktuję to jako pewnego rodzaj folklor, taką nowość ku masom, która pewnie zaraz przejdzie i wszystkim się znudzi, ale na ten moment jest świetną atrakcją. Taki nowoczesny wrestling. Tylko tym razem leją się na prawdę. Myślę, że ta moda minie, po jakimś czasie pojawi się kolejna, nowa, inna forma rozrywkowego mordobicia, i tak wszystko będzie się toczyć. Jednak mimo wszystko boks jest czymś najbardziej szlachetnym i prawdziwym jeśli chodzi o walkę. I na szczęście najprawdopodobniej tak już zostanie, niezależnie od tego, jakie nowe pokolenia wymyślą mordobicia i inne wszelakie udziwnienia i wynaturzenia, byle społeczeństwu zrobić dobrze,
    Trzymajac sie terminologii to boks ze sztuka walki ma tyle wspolnego co poker z bierkami. Czytajac to co piszesz mozna wywnioskowac tylko to, ze nie masz bladego pojecia o sportach walki, a mate widziales zapewne tylko i wylacznie w telewizorze. Nie chce mi sie powtarzac tego co ja jak i pare innych osob napisalo w tym temacie. MMA samo w sobie nie jest zadna sztuka walki. Jest forma laczaca wszystko: poczawszy od boksu, przez bjj, a na zapasach konczac. Oczywiscie mozesz miec swoje zdanie na ten temat i wcale nie zamierzam z tym dyskutowac. Jednak obrazanie ludzi, ktorzy sa czynnie zaangazowani w ten sport nie jest zbytnio na miejscu. Ale coz...takie prawo laika. No offense oczywiscie

  2. #142
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    nie znam goscia ale z bilansu mma wynika ze nie jest to jakis leszcz,a to to dziwne,bo myslalem ze przed walka w usa bedzie chcial w Polsce tylko zawalczyc jakas pokazowke z kelnerem a tu prosze,nie wiem jak to dokladnie dziala ale pszypuszczam ze to KSW chce go uwalic dajac mu w miare mocnego przeciwnika przed wyjazdem do usa poniewaz od poczatku byli przeciwni aby walczyl poza ich organizacja dopuki nie wypelni jakiegos tam ich kontraktu,jedno wiem ze pudzian wygrywajac z pseudo fighterem Najmanem,poczul ze jest juz wieki w mma,mysle ze szybko go ktos sprowadzi na ziemie obym sie mylil
    Ostatnio edytowane przez Majcher ; 29-03-2010 o 14:56

  3. #143
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883