Strona 9 z 15 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 144
  1. #81
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Akcja w 00:50 niezła.
    tak, idealna na złamanie kręgosłupa

  2. #82
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Z całym szacunkiem ale Pudzian jeszcze niewiele umie.
    Na razie menadżerowie powinni ustawić mu jakichś kelnerów, nawet nie solidnych przeciwników.

  3. #83
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    [QUOTE=Pitshot;322358]Następnym rywalem Pudziana, będzie mistrz MMA Fiodor Jemieljanienko, to dopiero będzie walka

    żart w sensie? Mimo mojego całego szacunku dla pudzian'a ten koles go zmiecie

  4. #84
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    100
    Lol?! Fedor-"Dzik z Lasu" Szatan i Tyle

  5. #85
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    26
    Fedor to juz pewna sprawa? Jesli tak to chyba nie wiaze sie z Pudzianem nadzieji jesli chodzi o mma bo wystawienie go przeciwko jednemu z najlepszych zawodnikow na swiecie nie jest dobrym posunieciem marketingowym tak jak to mialo miejsce z Najmanem.

  6. #86
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Pitshot Zobacz posta
    A o co chodzi w tej ostatniej walce? Fiodor się słania w narożniku, brodaty gostek go naparza, nagle Fiodor mu macha raz ręką przy szczęce (a wyglądało jakby spudłował) i tamten leży nie przytomny. Ocb?

  7. #87
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    przypatrz sie uwaznie

    IMO fiodor pozamiata bez problemu pudziana, ale jesli by jakims cudem dal rade, to szacun. tyle ze jakos nie wierze, ze taka walka moglaby sie odbyc, na pewno nie jako nastepna.

  8. #88
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    A o co chodzi w tej ostatniej walce? Fiodor się słania w narożniku, brodaty gostek go naparza, nagle Fiodor mu macha raz ręką przy szczęce (a wyglądało jakby spudłował) i tamten leży nie przytomny. Ocb?
    Chodzi o walkę z Andrejem Orlovskim?
    Przed walką Fedor i Orlovski mieli przepychankę słowną, Orlovsky żle się wypowiadał o umiejętnościach bokserskich Fedora.
    Orlovsky jest specjalistą od walki w stójce, w boksie i kopnięciach, Fedor, żeby mu udowodnić, że umie też nokautować (najczęściej poddaje przeciwników przez submision) chyba posunął się do fortelu. Normalnie by po prostu obalił przeciwnika na ziemie i tam go skonczył ale pewnie chciał udowodnić Orlovskiemu, że jest w stanie go- specjalistę od stójki pokonać w jego rewirze. Udał, że traci równowagę/ jest zamroczony, Orlovsky się odsłonił ..i oto chyba chodziło Fedorowi.

  9. #89
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Pudzian nie jest głupi. Zrobi wszystko powoli.

    Z kim chciałbyś się więc teraz zmierzyć?
    Nie myślę nad tym. Wiem jedno - od takich zawodników jak Paweł Nastula, czy Mamed Khalidov to jeszcze kilka mocnych strzałów bym przyjął. Może większej krzywdy by mi nie zrobili, ale na pewno by mnie obili. Ale za siedem miesięcy już tak nie musi być. Jak mówiłem, piętro po piętrze.

    Ale powiedział, że jego celem jest mistrzostwo i że może to potrwać nawet 4 lata zanim je zdobędzie.

    Te twoje kopniaki (low-kicki - przyp. red.) wyglądały niesamowicie. Aż na trybunach było słychać jak Najman dostaje.
    Taka była taktyka. Ja przecież 15 lat siedziałem w karate, wiem, o co w tym chodzi, znam to z praktyki. Dwa, trzy kopy i każdy się położy, każdy! Na to nie ma mocnych.

  10. #90
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    chyba sobie kpicie że pudzian będzie walczył z fedorem
    fedor go zatłucze na ringu