Strona 6 z 15 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 144
  1. #51
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez totoryl Zobacz posta
    Jednak to nie co boks.
    Słabe te mma jest strasznie ;/
    Chyba żartujesz

    MMA >>>> boks

  2. #52
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    jak dla kogo, nie sadzisz?

  3. #53
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    No to chyba dziwne nie jest...

    Mnie Pudzian naprawdę zaszokował szybkością i ogólną sprawnością. Byłem pewien, że będzie walczył stylem walca, a tu nic z tych rzeczy.

    Aha, no i jak dla mnie wielki szacun dla sędziego. Rzucić się tak na będącego w szale Pudziana to trza mieć jajca...
    To jakis zart? Dalej BBB...porownywanie Pudziana do Lesnara? Heh. Walczyl stylem tura, koordynacja zerowa, jak patrzylem na jego low kicki to mnie smiech ogarnial. Kazdy kto ma choc troche do czynienia ze sportami walki oceni ten pojedynek jako kabaret i cos z czego mozna sie posmiac. Pod wzgledem technicznym walka przypominala bijatyke pod pubem "U Wieska". Jedynym i to dosc powaznym atutem Mariusza jest jego ogromna sila. Sklanial bym sie ku temu, ze w Polsce obecnie nie ma zawodnika, ktory moglby sie jej przeciwstawic. Jesli chodzi o swiat to zarowno Lesnar jak i chcociazby Kimbo mogliby stawic dosc powazny opor.

    Jednak na lopatki powalil mnie brat Pudziana, normalnie maskotka gali z piekna piesnia powitalna...

  4. #54
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    151
    Cytat Zamieszczone przez Domelozo Zobacz posta
    To jakis zart? Dalej BBB...porownywanie Pudziana do Lesnara? Heh. Walczyl stylem tura, koordynacja zerowa, jak patrzylem na jego low kicki to mnie smiech ogarnial. Kazdy kto ma choc troche do czynienia ze sportami walki oceni ten pojedynek jako kabaret i cos z czego mozna sie posmiac. Pod wzgledem technicznym walka przypominala bijatyke pod pubem "U Wieska". Jedynym i to dosc powaznym atutem Mariusza jest jego ogromna sila. Sklanial bym sie ku temu, ze w Polsce obecnie nie ma zawodnika, ktory moglby sie jej przeciwstawic. Jesli chodzi o swiat to zarowno Lesnar jak i chcociazby Kimbo mogliby stawic dosc powazny opor.

    Jednak na lopatki powalil mnie brat Pudziana, normalnie maskotka gali z piekna piesnia powitalna...
    ale przyznac musisz ze Pudzian wszystkich zaskoczyl. Spodziewal sie ktos ze bedzie az tak szybki? Nawet Najman pewnie myslal ze Pudzian bedzie powoli do niego podchodzic xD

  5. #55
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    A do którego zawodnika byś go porównał? Jak dla mnie do Lesnara i mam nadzieję że dojdzie do tej walki jak już Pudzian trochę poćwiczy

  6. #56
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez Domelozo Zobacz posta
    Jedynym i to dosc powaznym atutem Mariusza jest jego ogromna sila. Sklanial bym sie ku temu, ze w Polsce obecnie nie ma zawodnika, ktory moglby sie jej przeciwstawic.
    Hmm, ja w sumie MMA interesuje sie od niedawna, ale jezeli porownamy na przyklad walke Nastuli z Minotauro, a nastepnie walke Minotauro z Bobem Sapp'em, to mozna dojsc do wnosku ze Pawel wcale taki bez szans nie jest. Imo Naszej Legendzie Judo blizej do Brazylijczyka niz Mariuszowi do Sapp'a. To oczywiscie nie jest ten sam styl - jezeli w ogole mozna na podstawie 45 sekund styl ookreslic. Sapp nie dysponuje taka sila, jest jednak duzo lepszy technicznie, zwlaszcza jesli chodzi o rece. Widzialem kilka jego walk i wydaje sie dosc delikatny (jeden strzal Cro-coppa), z drugiej strony nie wiadomo jak na ciosy zareaguje Mariusz.
    Ja Pawla bym nie przekreslal, chociaz dzisiaj obejrzalem wszystkie 5 jego walk i jakiegos super wrazenia nie robi. Jakis taki nijaki jest, bez ikry, bez 'pierdolniecia'. Po wygranej z tym Brazylijczykim wygladal na zdziwionego. Kondycyjnie tez slabo, ale na pewno lepiej niz surowy technicznie Pudzianowski. Szkoda, ze nie odnalazl sie w formule mieszanej bo judoka byl wybitnym

    Edit:

    Nie wiem co, jest na wikipedii, ale jesli chodzi o tematyke boksu to polecam strone boxrec.com. Jak widac Najmanowi do miana boksera jeszcze duzo brakuje:

    http://boxrec.com/list_bouts.php?hum...2799&cat=boxer
    Ostatnio edytowane przez mat2000 ; 12-12-2009 o 13:16

  7. #57
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Cytat Zamieszczone przez Domelozo Zobacz posta
    To jakis zart? Dalej BBB...porownywanie Pudziana do Lesnara? Heh. Walczyl stylem tura, koordynacja zerowa, jak patrzylem na jego low kicki to mnie smiech ogarnial. Kazdy kto ma choc troche do czynienia ze sportami walki oceni ten pojedynek jako kabaret i cos z czego mozna sie posmiac. Pod wzgledem technicznym walka przypominala bijatyke pod pubem "U Wieska". Jedynym i to dosc powaznym atutem Mariusza jest jego ogromna sila. Sklanial bym sie ku temu, ze w Polsce obecnie nie ma zawodnika, ktory moglby sie jej przeciwstawic. Jesli chodzi o swiat to zarowno Lesnar jak i chcociazby Kimbo mogliby stawic dosc powazny opor.

    Jednak na lopatki powalil mnie brat Pudziana, normalnie maskotka gali z piekna piesnia powitalna...

    I bardzo dobrze, mega widowiskowa walka tylko szkoda, że tak krótka, ale pewnie bali się że by go zabił, konkretna solówka a nie jakieś czwalanie się po podłodze.

  8. #58
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Domelozo Zobacz posta
    jak patrzylem na jego low kicki to mnie smiech ogarnial
    No popatrz, a Najmana niebardzo...

  9. #59
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Mógłbyś powiedzieć cóż to za ciekawe miasto, z którego pochodzisz? (chyba sprawda dla adminów?)

    @slasak: bez przesady, Najman nawet zadrapań nie miał po walce. A należały mu się porządne bęcki za szczekanie przed walką.
    Asystent Najmana pokazał sędziemu żeby przerwał walkę(zaczął machać ręką), widać to na filmie.
    Ostatnio edytowane przez Suerte ; 12-12-2009 o 14:21

  10. #60
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez Domelozo Zobacz posta
    Kazdy kto ma choc troche do czynienia ze sportami walki oceni ten pojedynek jako kabaret i cos z czego mozna sie posmiac. Sklanial bym sie ku temu, ze w Polsce obecnie nie ma zawodnika, ktory moglby sie jej przeciwstawic. Jesli chodzi o swiat to zarowno Lesnar jak i chcociazby Kimbo mogliby stawic dosc powazny opor.
    Kimbo to nie jest czolowka jezeli chodzi o swiatowe ringi mma, zrobil kariere marketingowa ale w ringu tak dobrze mu juz nie idzie. Od czasu jak pojawil sie w UFC spotkal sie tylko z jednym dobrym zawodnikiem i dostal becki.

    Co do Polski to mysle ze znalazlo by sie kilku, ktorzy mogliby spokojnie mierzyc sie z Pudzianem, chociazby Damian Grabowski.

    Pozdrawiam

    edit:

    Poki co to Lesnar stoczyl tylko kilka walk, nie jest zly, ma warunki ale mysle ze z Fedorem nie mialby szans.