Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 144
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    320
    dzisiaj walka, gala zaczyna się o 20:40,

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=226OaOUFjho[/youtube]
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 11-12-2009 o 14:58 Powód: wstawione okno z youtube

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Pudzian go pożre.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Po raz kolejny zgadzam się z Wolandem .

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    a jaka jest struktura walki???ile rund po ile czasu???

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    320
    pudzian walczy o 21:45,


  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    a jaka jest struktura walki???ile rund po ile czasu???
    Struktura walki brzmi "do pierwszego zwarcia". Z tego zwarcia Najman wychodzi ze zmiadonymi narzdami wewnrznymi i zabawa się kończy.

    Może jakiś sidebecik?

  7. #7
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    To bedzie jedna niecala runda

    Eksperci twierdza, ze wygra zdecydowanie Pudzianowski.

    "Eksperci" natomiast ze na pewno wygra Najman:


    Mam ogromny szacunek do Mariusza Pudzianowskiego, ale boleśnie się dziś przekona, że co innego przerzucać ciężary, a co innego wyjść do ringu, do realnej walki. Różnica jest taka, że z przerzucanych ciężarów, żaden nigdy mu nie oddał. A Marcin to zrobi. Jeśli czysto trafi go w głowę, będzie po walce - tłumaczy Jerzy Kulej.

    Z Kulejem zgadza się Andrzej Gmitruk. - Marcin naprawdę ma czym uderzyć. Może być nawet nokaut. Pudzianowski jest wielki i niewiarygodnie silny, ale nie tacy już padali na deski po precyzyjnych bokserskich ciosach - mówi trener Tomasza Adamka.


    Ja jakos wierze tym pierwszym. Ciezko mi uwierzyc, ze jakis pajacyk wyszczekany pajacyk ktory niewiadomo skad sie urwal moze w jakikolwiek sposob zagrozic Pudzianowskiemu. Przeciez o jego nawet nie mozna nazwac bokserem. Wygral tylko z jednym zawodnikiem z dodatnim bilansem. Tylko ze bilans to 6-5, a przeciwnik byl od niego o 20 lat starszy Ostatni pojedynak stoczyl ze slowakiem z bilansem 5-45(36)-5 i nawet takiego leszcza nie potrafil znokautowac
    On nadaje sie do cyrku, a nie na ring.

  8. #8
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    111
    a będzie Ibisz prowadził?

  9. #9
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Nie wiem czym tu się podniecać? Najman ma zapłacone za to żeby się podłożyć Pudzianowi. W końcu wypromują Mariusza i zarobią prawdziwą kasę.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta
    Jeśli czysto trafi go w głowę, będzie po walce - tłumaczy Jerzy Kulej.
    Tu się akurat zgadzam, ale to moim zdaniem jedyna szansa Najmana - ciosy w głowę. A skoro jedyna, to Pudzian odpowiednio się przed nimi ochroni. Bo nie wierzę, by Najman jakąkolwiek krzywdę zrobił Pudzianowi ciosami w brzuch. A jak mówiłem - pierwsze zwarcie to koniec walki.
    Ostatnio edytowane przez Woland ; 11-12-2009 o 13:42