Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: cashówki 2010

  1. #1
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12
    To gdzie gramy cash od stycznia, panie i panowie? Jestem chętny na wszelkie 5/5 / 2,5/5 / 1/2 jakby co, zróbmy sobie jakieś listy kontaktów tutaj, im wcześniej, tym lepiej. Gra pozaturniejowa pewnie przeniesie się teraz w domowe pielesze.. kto ma wystarczająco dużo miejsca, żeby zrobić przynajmniej 1 full ring? Uczynni gospodarze mile widziani

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    12
    zmień nicka na Agent Tomek

    jeśli już chcecie robić coś wbrew przepisom, to przynajmniej nie podkładajcie się w aż tak dziecinny sposób

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12
    lol. szczegoly mozna ustalic na priv, nie widze problemu. dlaczego uwazasz, ze to podkladanie sie w dziecinny sposob? nawet jesli powstanie supergrupa antyterrorystyczna do zwalczania nielegalnego pokera ;D to, coz, gramy w domach na zetony, nie widze problemu. komentarz o agencie tomku ponizej poziomu, niech to forum nie bedzie takie jak wiele forow w polskim necie.

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    12
    To nie komentarz jest poniżej poziomu, tylko naiwne twierdzenie, że jeśli najpierw napiszesz, że jesteś chętny na grę 5/5, to później ktoś łyknie jak pelikan bełkot o grze 'na żetony'.

    Niestety, nie wszyscy to patentowani idioci i nie warto czynić takich założeń.

    Mój post był skierowany tak naprawdę do wszystkich, którym wydaje się, że głupawe tłumaczenie cokolwiek załatwia.

    No offence, po prostu nie wolno nie doceniać przeciwnika. Nie każdy prokurator jest donkiem

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12
    [not taken, ale wyzywanie od agentow w Polsce jest szczegolnie przykre]

    co do argumentu gry na zetony, to mimo wszystko nie jest naiwny. pytalem prawnikow - zeby ktos w ogole wszedl do domu, musi miec nakaz, nie sadze, zeby nagonka zwiazana z ustawa (bo jakas nagonka pewnie bedzie, jak to przy wprowadzaniu prohibicji; choc ostatecznie poker poza kasynem do tej pory byl tak samo nielegalny, a gry prywatne sie odbywaly) objela prywatne mieszkania. w sumie im wiecej o tym dyskutujemy, tym bardziej zwracamy na siebie uwage mozna sie zwyczajnie umowic i nie przejmowac. a nawet w razie czego jak udowodnisz, ze kasa u jednej osoby w portfelu jest kasa innych graczy? nawet jesli prokurator nie jest donkiem, musi trzymac sie tzw. litery prawa. wiele spraw w .pl umarza sie ze wzgl. na brak dowodow.

    lavaredo - Ty w takim razie nie zamierzasz grac od teraz w cashowki i chcesz podporzadkowac sie glupiej ustawie ze strachu przed kara? (zreszta nie uzgodniono tego ze zmianami w kodeksie karnym, wiec zdaje sie, ze nawet nie wiadomo, jaka jest kara? co najwyzej drobne oszustwo podatkowe -> sprawy fiskusa, ktory tego nie skontroluje)

    na forum mozna sie wymienic kontaktami, pomyslami, zebrac chetnych, a dokladne adresy podawac sobie przez telefon, nie przesadzaj.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    156
    a co jezeli umowisz sie i bedziesz gral z 5 agentami w swoim domu ?

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12
    CBA znow dostanie gigantyczne rachunki
    [mozna spojrzec tez na to, czy ktos jest nowy na forum - ja raczej jestem, wiec potencjalnie jestem bardziej podejrzay niz Ty tezapl, skoro zarejestrowales sie dwa lata temu i masz ponad 100 postow - na tej zasadzie..]
    sprobuje wpasc na WLP, moze obgadamy temat na zywo.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    156
    dlatego tez dostalem pw od cba zeby mieszac sie w tlum i kosic takich ludzi