Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Jeszcze mam prosbe o rade odnosnie takiej sytuacji.

    Jaki zakres shuv/steal z sb vs. bb gdy BB to big stack x3-4 wiekszy od naszego do tego b.light callujacy. Gdy my mamy ok 4k stack przy bb 400 +. Przy trzech zawodnikach gdy trzeci zawodnik to stack podobny do naszego +/- 1k.
    Bo chyba ponosi mnie uanska fantazja i shuv KTs+ 77+, A8o+, JT+ QTs+ i srednio na tym wychodze - czy taki zakres jest ok?
    Tutaj znaczaca role odgrywac stuktura payout bo na 18stkach jest to tak przy 4 to 50/33/17 przy 3 33/67.

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez Fantasta Zobacz posta
    Bo chyba ponosi mnie uanska fantazja i shuv KTs+ 77+, A8o+, JT+ QTs+ i srednio na tym wychodze - czy taki zakres jest ok?
    Wystarczy pobawić sie sng wizard i będziesz miał odpowiedź, podałeś zakres jakiegoś super nita CO to znaczy luźno calluje? Bo wg w sytuacji sb v bb będąc na bb callnąłbym zakres który Ty podałeś jako zakres do shove.

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez thepilator Zobacz posta
    Wystarczy pobawić sie sng wizard i będziesz miał odpowiedź, podałeś zakres jakiegoś super nita CO to znaczy luźno calluje? Bo wg w sytuacji sb v bb będąc na bb callnąłbym zakres który Ty podałeś jako zakres do shove.
    Wlasnie kurcze jeszcze nie kupilem stad pytania. Podalem swoj zakres vs. taki przeciwnik.....light w tym przypadku to 80%, tzn J4s, Q5o, K3o itd. przyklady jego calli. Niestety +/- tak to wyglada na tych niskich stawkach 2.25, 6.50.
    A ten nitowski styl wynika rowniez z tego co tlumaczyl vandweller, jezeli chodzi o 18stki. Iz zamiast po bublu rozluznic gre, to trzeba zrobic na odwrot wlasnie z uwagi na price structure - to glownie odnosi sie do sytuacji kiedy jest jeszcze 4 zawodnikow.

  4. #14
    no 4 handed trzeba uwazac, bo 4te miejsce to jak policzek i trzeba dac donkom sie wywalic, ale 3 handed trzeba napierdzielac, bo kazdy steal jest na wage zlota
    80% to raczej nikt cie nie bedzie callowal, nawet totalne vpip donki czesto okazuja sie miekkimi cipami jesli chodzi o bronienie bb