Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 77 z 77
  1. #71
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    BBB za te twoje bluzgi na czacie PS powinni ci dac bana a nie graczowi o niku HWDP ogólnie odpierdol sie od niego a nie sie przypierdalasz o wszystko kurwa stanko...........

  2. #72
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Dostałem bana:P Regularnie dostaję bany, w dupie mam tego gracza i jego nicka, w ogóle mi on nie przeszkadza, ale jeśli są pewne zasady to dotyczą one wszystkich więc powinien dostać bana i tyle.

  3. #73
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez kamilwowra Zobacz posta
    BBB za te twoje bluzgi na czacie PS powinni ci dac bana a nie graczowi o niku HWDP ogólnie odpierdol sie od niego a nie sie przypierdalasz o wszystko kurwa stanko...........
    ciekawe czy ten koleś wie jaki jest popularny i ile budzi kontrowersji...

  4. #74
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Sytuacja przypomina mi tą która zawsze jest na czacie. Pisze debil bluzgi na Polskę i Polaków, moderator przychodzi 10 razy i mówi żebym dał mu czat blocka a ja napiszę coś o takim asfalcie/naziście czy czym on tam jest i od razu miesięczny ban.

  5. #75
    To piszesz o asfalcie czy o naziscie? Bo jesli chcesz byc prawilniaczkiem to jedz po naziscie bo po asfalcie nie mozesz bo on jest czarny. PS jest z US(Ameryka) to po czarnych jechac nie mozesz
    szadinho sucks uhahaahaaa wsciekle psy to akurat mega pocisk po psach/policji czy jak tam ich nazywaja i nie mow mi o jakims artystycznym przekazie bo to prymitywny pocisk po psach
    bbb idiot
    hwdpd dodge bullets
    rany znowu sie najebalem hahaha
    szadinho ponawiam pytanie czy Twoje miasto/wies jest tak male ze szukasz klotni na forum?
    pzdr
    bbb ciekaw jestem kto pisze bluzgi na Polske i Polakow ze support mowi Ci zebys dal spokoj
    PS. jak masz w dupie to masz niezle hahaha
    Ostatnio edytowane przez kuba ; 13-12-2009 o 02:56

  6. #76
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    100
    OT:
    Na PS do Ligi PokerStars CTG, zalogowany jest gosc o nicku" SkurwielPS(Lodz)" hehe nic do niego nie mam, ale mnie rozbawil. Skad ludzie takie nicki biora heheh. Pzdr