Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Postanowiłem założyć taki temat ponieważ ostatnio podczas jednej z gier na żywo miałem okazję po raz pierwszy znaleźć u mojego przeciwnika taki rodzaj tiku. Nie wierzyłem do końca po lekturze paru artykułów pokerowych na ten temat, że rzekomo zakrywanie ust kartami jest oznaką słabości-blefu. Podobno człowiek, który jest dobrze wychowany podświadomie chce ukryć kłamstwo i właśnie zakrywa usta reką, kartami. A ja ku mojemu zaskoczeniu wreszcie się z takim czymś spotkałem(żyła złota). Jakie zachowania zauważyliście u swoich przeciwników? Czy faktycznie było to nieświadome działanie, czy świadome wysyłanie błędnych sygnałów?
    Ja mogę jeszcze dodać jeden rodzaj, który zauważyłem. Po betowaniu i położeniu przed sobą żetonów, gracz gdy czekał na ruchy przeciwników zaczął jeszcze raz przeliczać żetony. : ) Co mogło oznaczać, że liczy ile ewentualnie będzie w minus. Jedyny problem jest taki, że nie zaufałem intuicji i zostałem wyblefowany z queen high u przeciwnika na moją 2 parę.Zachęcam do dyskusji.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Nic tylko zakrywac usta z Nutsem - moze autor sproboje

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    ja nie mam zadnych tellow jak gram na zywo. zawsze jestem doszczetnie pijany...

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Zakrywa ustami kartami leżącymi płasko na stole? Czy może gracie jak 80 lat temu - przytulając karty do piersi?

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Zakrywa ustami kartami leżącymi płasko na stole? Czy może gracie jak 80 lat temu - przytulając karty do piersi?
    Nie graja w 5 card draw

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Zakrywa ustami kartami leżącymi płasko na stole?
    Niezły tell

  7. #7
    bosynurek Guest
    koles latwy do odczytania jak lezy z tymi przyklejonymi do sukna ustamii gdy blefuje lol

  8. #8
    widze ze nie ma to jak na powaznie przejac sie tematem chlopaki...
    Texas Dolly pisze tak: "jak bluffuje to przestaje rzuc gume" chyba cos w tym moze byc, ale kto wie...

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Jednemu kolesiowi, to nawet krew z oka zaczyna lecieć przy większych pulach. Nie kojarzę nazwiska ale jakiś Francuz. A tak na poważnie, to jak ja gram z kumplami na żywo, to niewiele można wyczytać z naszych twarzy i bynajmniej nie chodzi o to że są nieprzeniknione, albo raczej ciężko sie zorientować.
    Ale może coś być w tym co napisałeś, sam będę musiał być bardziej uważny.
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 11-12-2009 o 20:07 Powód: ort-master

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    4
    A dla mnie jak koleś gałami zaczyna błądzić o suficie to bleff