Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: SNG HeadsUp

  1. #21
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    1k gier to miesiąc gry zbyt mało żeby to określić, optymalna próba to raczej 5k danego limitu.

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Nie powiedziałem przecież to wystarczająca próbka, takie są moje odczucia na chwilę obecną.Apropo stosujecie jakieś programy zwiększające efektywność waszej gry , oprócz sharkscope ? Generalnie poker tracker nie znajduje raczej zastosowania, więc czy znacie coś co mogło by się przydać ?

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez borell Zobacz posta
    Nie powiedziałem przecież to wystarczająca próbka, takie są moje odczucia na chwilę obecną.Apropo stosujecie jakieś programy zwiększające efektywność waszej gry , oprócz sharkscope ? Generalnie poker tracker nie znajduje raczej zastosowania, więc czy znacie coś co mogło by się przydać ?
    Holdem Manager, PokerStove i MS Excel. Holdem Manager do analizy wybranych, kluczowych rak z poprzednich gier i ogolnych tendencji/nawykow w grze. PokerStove i Excel do obliczania equity przy designie nowych zagran.

    Przydaje sie jeszcze taki prog Universal Replayer do latwego replayowania gier, tzn. wczytywania hand history i szybkiego sledzenia przebiegu rozegranego pojedynku.

    Innym ciekawym progiem jest FlopZilla, ktora dziala troche jak PokerStove, ale pokazuje procentowe szanse na rozne uklady przy danym flopie (Stove pokazuje tylko nasze equity). Dziala bardzo fajnie, ale poki co nie znalazlem wiekszego zastosowania.
    Ostatnio edytowane przez MrLebowski ; 15-12-2009 o 21:25

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    28
    Jestem początkującym graczem, od niedawna grajacym HU.
    Używam Turnament Shark. Mam pytanie co do tego programu.
    Czy można ustawić go w jakiś sposób aby pokazywał staty gracza w lobby turnieju?
    Chciałbym w ten sposób wybierać graczy ze słabszymi statystykami.
    A może istnieje inny, lepszy program przeznaczony do tego.
    Gram na noblepoker (iPoker).

  5. #25
    sharkscope.com i wpisujesz z palca nick kolesia ktorego widzisz w lobby?

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    Opłacalność HU - No money HU everyone's solid
    a tak na prawdę to popatrz na główny leaderboard SS, widzisz tam kogoś spoza HU?

    Odnośnie materiałów to polecam:
    - HUNL forum na 2+2 - b dużo info i za darmo,
    - książkę Moshmana o HU - jedyna w tym temacie,
    - HUSNG.com

    Warians jest spory i zależy głównie od ROI czyli w sumie od stawek * skill. Polecam pobawić się tym , daje mniej więcej obraz możliwych swingów.

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    28
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    sharkscope.com i wpisujesz z palca nick kolesia ktorego widzisz w lobby?
    Dzięki za odp, jednak o chodzi mi jednak o program (hud?) który po otwarciu lobby automatycznie wyświetliłby staty gracza.
    Owszem próbowałem wpisywać nick bezpośrednio na stronę ale trwa to zbyt długo.

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    Cytat Zamieszczone przez sylwu Zobacz posta
    Dzięki za odp, jednak o chodzi mi jednak o program (hud?) który po otwarciu lobby automatycznie wyświetliłby staty gracza.
    Owszem próbowałem wpisywać nick bezpośrednio na stronę ale trwa to zbyt długo.
    Jak grasz HU to nie trwa to tak długo. Chyba że grasz na niskich stawkach (tak do $20) wtedy lobby napełnia się szybko i nie dajesz rady wpisać. Ale na tych stawkach nie potrzebujesz table selection imo.

    Co do softu to SS ma też Hud'a ale nie wiem dokładnie jak działa i chyba jest free od abonamentu 500. Dla FTP jest taki program nazywa sie Fishscope. Pokazuje statsy z SS po najechaniu myszka na gościa w lobby. Oczywiście nie jest za darmo i abonament w SS tez musisz mieć.

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    28
    Thx. Jestem początkującym graczem i właśnie gram małe stawki 2-5$. Czytałem gdzieś, że dobrze jest robić table selection, ale jak mówisz że na tych stawkach nie trzeba to ok.
    A i jeszcze jedno, jest jakaś "magiczna" metoda żeby ponownie zamówić trial koda do TournamentSharka na mejla? Próbowałem ponownej instalacji ale wyskakuje jakiś błąd.

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    Cytat Zamieszczone przez sylwu Zobacz posta
    Thx. Jestem początkującym graczem i właśnie gram małe stawki 2-5$. Czytałem gdzieś, że dobrze jest robić table selection, ale jak mówisz że na tych stawkach nie trzeba to ok.
    A i jeszcze jedno, jest jakaś "magiczna" metoda żeby ponownie zamówić trial koda do TournamentSharka na mejla? Próbowałem ponownej instalacji ale wyskakuje jakiś błąd.
    A po co Ci ten TournamentShark? Chyba nie do husng.