Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: SNG HeadsUp

  1. #11
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Najlepsza chyba metoda anty-tiltowa to przywiazywanie uwagi do poprawnosci zagrania, a nie do rezultatu. Trudna do zastosowania, bo (przynajmniej w moim przypadku) wymaga dlugotrwalej koncentracji na grze, co nie jest takie proste jak sie wydaje.

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Cytat Zamieszczone przez masaker Zobacz posta
    Co ma room do tiltu?
    Trochę inne tzn kiedy dostaje mega flopa przeciw totalnemu maniakowi który podbija przebija z ręką bez znaczenia i łapie runner runnery.
    Albo kiedy pasuje większość rąk i dostaje powiedzmy kk odpowiadam allinem pre flop i dostaje call od AA.
    Tak mi wpadlo do glowy, to nie maniak przebija i podbija z reka bez znaczenia tylko dobry gracz. Oczywiscie zachowujac proporcje, wiec nie mam na mysli nanostawek z wariatami allinujacymi sie preflop z any2.
    Ostatnio edytowane przez gregorovius ; 11-12-2009 o 00:05

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Moze troche ma room do tiltu Np lagujacy soft albo wkurwiajace tlo stolikow , niezbyt komfortowe ulozenie pryciskow etc ...

  4. #14
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez gregorovius Zobacz posta
    Tak mi wpadlo do glowy, to nie maniak przebija i podbija z reka bez znaczenia tylko dobry gracz. Oczywiscie zachowujac proporcje, wiec nie mam na mysli nanostawek z wariatami allinujacymi sie preflop z any2.

    Ja raczej mowie o tych wariatach tyle ze z wyższych stawek.
    Przegrana z dobrym graczem jest lekcją.
    Ostatnio edytowane przez masaker ; 11-12-2009 o 11:57

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    166
    Właśnie zaczynam grać SNG heads upy. Zaczynam od micro stawek, aby nauczyć się dobrze grać ten rodzaj turnieju. Są jakieś dobre (najlepiej polskie, ewentualnie angielskie) artykuły, które warto przeczytać przed rozpoczęciem gry? Coś co pomoże w obraniu odpowiedniej strategii podczas gry.

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Generalnie raczej mało tego typu materiałów. Polecam serwisy anglojęzyczne :
    - husng.com
    - Poker Strategy - Two Plus Two Poker & Gaming Strategy
    - Heads Up Poker - Heads Up Strategy

    Trochę wiedzy znajdziesz również na polskich serwisach :

    pokertexas.pl
    poker1.pl

    Powodzenia

  7. #17
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Najlepiej znajdź sobie gdzieś info jakie ręce traktować jak nuts a jakie spokojnie nadają się do sprawdzenia na river.

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Wydaje mi się, że swingi nie są relatywnie tak duże i dotkliwe jak np. w cashówkach trend zmienia się zazwyczaj po kilku / kilkunastu grach , jeżeli stosujesz bankroll managment i w dalszym ciągu grasz dobrą grę to i tak wyjdziesz na swoje.

  9. #19
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez borell Zobacz posta
    Wydaje mi się, że swingi nie są relatywnie tak duże i dotkliwe jak np. w cashówkach trend zmienia się zazwyczaj po kilku / kilkunastu grach , jeżeli stosujesz bankroll managment i w dalszym ciągu grasz dobrą grę to i tak wyjdziesz na swoje.

    Możesz mi po jakiej próbce ty to stwierdzasz?

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    1k gier jednym roomie w sumie ok 3k na roznych
    Ostatnio edytowane przez borell ; 14-12-2009 o 21:33