Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. Witam!



    Złóż do końca grudnia swój pierwszy depozyt, a do domu otrzymasz nasz super zimowy zestaw:

    · Limitowaną koszulkę PokerGalaxy,
    · Czapkę PokerGalaxy,
    · Zimowy szalik z naszym logo!


    Zacznij grać na prawdziwe pieniądze, napisz pod polska@pokergalaxy.pl, w tytule wpisz 'zimowy zestaw' i podaj adres oraz rozmiar koszulki, a prezent będzie należał do Ciebie!

    (Oferta ważna do 31.XII.2009)

    Zapraszam do gry !


  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    109
    Uwaga należy wpłacić minimum 20,05 Euro - b.ważne inaczej nici z koszulki.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    a trzeba jakieś punkty wyrabiać, czy wpłacamy dostajemy to i koniec?

  4. Nie trzeba wyrabiac puntow i 20EUR wystarczy na pierwszy depozyt

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    9
    jak z moneybookers, bo na stronce nie mogę się doszukać? i czas wysyłki? bo czapka i szalik nie będą mi potrzebne jak skończy się zima;p a mam ochotę trochę pograć sobie na innym pokerroomie niż te na których gram obecnie, to przy okazji skorzystam z promocji

  6. #6
    Dostał ktoś ten zestaw? Bo czekam, czekam i nic. Na maila też nikt nie odpisuje, bo po co.

  7. Kiedy pisałeś maila? Bo nie widziałem żadnego takiego pytani. Być może umknęło. Podaj mi proszę dane to powiem Ci czy zestaw już został wysłany.

  8. Ok, dostałem dane i widze, że już Ci odpisałem na maila wcześniej. Wysłałeś go do mnie również dzisiaj, więc chyba nie jest tak źle z odpisywaniem..

    Pozdrawiam,

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Chyba bardzo selektywne odpisywanie ???


    Np na PM na forum Pan nie odpisuje mimo ze sie kilka razy dobijam

    W watku o reload bonus tez Pan nie ma czasu odpisac ?

    Jak ktos chce zalozyc konto to nich wie ze na czapce z koziej welny sie skonczy wsparcie

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    19
    Jutro będzie miesiąc od złozenia depozytu i wciąż czytam ze zestaw zostanie wysłany lada moment, a zima powoli mija, no ale cóz na drugą zimę będzie jak znalazł.