Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: DoylesRoom

  1. #11
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Heh lol To po cie tyle napisalem:P Nie zmienia to faktu, ze cos ciekawego na tej stronce znajdzie rowniez dla sieci Cake (tym razem juz chyba sie nei pomylilem?).

  2. #12
    Dzieki za info. Cyba sie skusze daja fojny RB no i w grudniu jest 30k rake race na roznych stronach. Zna ktos moze jakas sprawdzona strone affiliate gdzie nie jest tylu chetny do rake race??
    Dla porownania napisze ze sprawdzilem no dwoch mi wiadomych:
    - na rakebackcom na 110$ ludzie maja od 105$ rake od 1 grudnia
    - na raketherak na te sama kwote jest od 122$ rake do 1 grudnia
    Jesli ktos zna strony z mniejsza liczba uzytkownikow chetny do takich race to prosze pisac;d
    pozdro
    Ostatnio edytowane przez FlushGordon ; 10-12-2009 o 20:31

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    Czekam juz tydzien na wypłate na karte kredytową mBanku (wpłacałem tym samym sposobem) ktoś czekał tak samo długo ?

  4. #14
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    1
    Mam pytanie dotyczące Gold Cards. Na jakiej zasadzie się je zdobywa?

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    How do I earn a Gold Card?

    When playing at any real money ring game, you're eligible to receive a Gold Card. Every time the table reaches a pre determined rake amount, a Gold Card is released. As Gold Cards are released based on the tables rake (and not your personal play) you may receive one on your first hand, even if you fold! While they do fall at all stakes and levels of games, you will see them more frequently at the higher limits.

    nie napisali tylko, że sa przyznawane losowo

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez FlushGordon Zobacz posta
    Zna ktos moze jakas sprawdzona strone affiliate
    na savvy masz kickbacka na doylesroom a pozniej automatycznie konto przechodzi na rakeback wiec to jest dosc dobra oferta...

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez piachu01 Zobacz posta
    Nie grałbym tam. Podobno Doyle ma tam super konto i widzi karty inny.
    czy ja wiem. Doyle jest już, umówmy się, stary. Wygrał już tyle kasy i tyle znaczy w pokerze, że wątpię żeby chciał się w takie coś bawić;p jak już coś to obstawiałbym że takie coś robi jego syn. wygląda na takiego cwaniaczka-nieudacznika pozdro.

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez cz3kot Zobacz posta
    czy ja wiem. Doyle jest już, umówmy się, stary. Wygrał już tyle kasy i tyle znaczy w pokerze, że wątpię żeby chciał się w takie coś bawić;p jak już coś to obstawiałbym że takie coś robi jego syn. wygląda na takiego cwaniaczka-nieudacznika pozdro.
    lol?
    czy tak trudno dostrzec w wypowiedzi piacha ironie?

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez babilon16 Zobacz posta
    lol?
    czy tak trudno dostrzec w wypowiedzi piacha ironie?
    a czemu mam się wszędzie doszukiwać ironii ;] pogłoski o super kontach gwiazd poker roomów krążą cały czas po sieci. Nigdy nic nie wiadomo