Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    nie działa :S

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    @corey - jest to jak najbardziej możliwe i nawet nie tak bardzo niespotykane
    Ja sam w swojej karierze miałem 2 czy nawet 3 razy okresy 1000 gier z ujemnym ROI. Nie ma co się łamać, bo jak przyjdzie korekta to robi się milutko

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    I to chciałem usłyszeć! Dzięki

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Czyli nie wiesz.

    Czy jest możliwe, że milion razy pod rząd dostaniesz asy?
    Czy jest mozliwe, że będąc najlepszym graczem SnG na świecie nie scachujesz w żadnym z miliona kolejnych turków?

    Odpowiedz proszę.
    Zależy, co rozumiemy przez "możliwe". Matematycznie - oczywiście, że tak. W rozumieniu potocznym - nie.

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Zależy, co rozumiemy przez "możliwe". Matematycznie - oczywiście, że tak. W rozumieniu potocznym - nie.
    No niby racja. Po prostu jakoś ostatnio się mnoży wątków typu czy to możliwe, że gram tak dobrze a mam tak złe wyniki - czytaj "dlaczego los mnie kantuje".

    Akurat ten watek nie ma takiego podtekstu, ale tak czy siak nie bardzo widzę sens rozważania czy 1k sitów z danym wynikiem przesądza, że w innym 1k sitów nie osiągniemy jakiegośtam innego wyniku. Pewnie, że możliwe, dlaczego nie...

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    To sa sng 5os na Ongame

    http://img23.imageshack.us/img23/5800/sngj.png

    Przed tym co stalo sie na tym wykresie szacowalem ze mam roi w granicach 2-4%

    Po pewnym czasie zastanawialem sie czy nie spadlo do 0% Jak widac wszystko wrocilo do normy.

    Wiadomo, ze czlowiek nie jest w stanie caly czas rownej formy utrzymac ale musze przyznac, ze czulem jak to kurestwo wisialo w powietrzu przez te 4k

    Corey - to sie po prostu czuje jak sie ma pewne doswiadczenie i gra odpowiednio dlugo na danych stawkach. Widzisz czy poziom ludzi rosnie, czy masz po prostu pecha, z kim i dlaczego warto grac, jakie zagrania stosowac w danej sytuacji.
    Sumarycznie to wszystko powinno dawac plus (pojedyncze zagrania, turnieje sie nie licza, ogol strategii ma wychodzic na plus)

    Pozdrawiam