Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    sa mega zajebiste!! szkoda ze takie drobie swoja droga to sa chyba zetony z EPT... nawet jakis czas temu chcialem je zamawiac az mnie ktos uswiadomil ze 500 szt wychodzi ponad 1k$

  2. #42
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    6

    Moje La Playe, sorry za jakosc mialem tylko telefon

  3. #43
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Może ktoś polecic dobre jakościowo żetony, ale w miare niedrogie ?
    Albo może ktoś posiada jakieś fajne na sprzedaż ?
    Mogą byc nawet używane, jak nie są mocno zjechane i widac nominały.
    Żetony mają służyc grupce moich znajomych, którzy czasami mają ochotę zagrac sobie mały turniej w holdema przy piwku.

  4. #44
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    26
    Witam. Chcę zakupić parę zestawów żetonów Unibet'u. Jakość jak na domowe pielesze wystarczająca tylko jest jedno ale. Forumowy kolega wystawił zestaw 300 żetonów w Bazarku za 150 zł podając wagę 14,5g. Znalazłem identyczny zestaw tyle, że z żetonami o wadze 12,8g sygnowany marką Unibet za 59,99zł plus koszt przesyłki. Gdzie tu wałek i które brać?

  5. #45
    Już niedługo będzie można kupić takie. Oprócz tego trzy inne wzory od SUN-FLY. Towar na statku SKLEP E-PLAY

  6. #46
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    18
    Jakby ktoś był zainteresowany kupnem takich żetonów to proszę o posta. W tym tygodniu chciałbym je zamówić. Koszt - 1,15zł za sztukę. Potrzebuję chętnego na min. 400 żetonów (460zł+20złwysyłka). Dostępne wszystkie żetony, minimum 25szt. danego nominału. Nie widziałem tych żetonów na żywo, sam je będę pierwszy raz zamawiał. Jakby ktoś już miał z nimi ''kontakt'' to proszę o opinie.

    Imageshack - chipsk.jpg

  7. #47
    u mnie są troszkę droższe ale na miejscu i pomacać można. Te z Twojego zdjęcia wyglądają ciekawie, no ale przekonasz się jak dojdą...

    jakby co, to daję linka ceramiczne żetony do pokera - - Sklep Internetowy E-PLAY

  8. #48
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    18
    Witam!

    Na sprzedaż mam 400 sztuk żetonów ceramicznych. Żetony nowiutkie (folia) bez walizki. Żetony bardzo dobrej jakości. Oto nominały i ilość : 1 - 175szt., 5 - 175szt., 25 - 25szt., 100 - 25szt. . Cena 400zł + 20zł wysyłka. Najlepiej kontakt GG: 9846281.