Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 103

Wątek: Laptop do poksa

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    Siemanko
    Planuję zakup laptoka, wymagania:
    "We highly recommend that you have at least a dual-core processor with 2GB of memory (RAM). The single most important hardware for PokerTracker 3's speed is your hard drive. We suggest that you are using a at least a 7200RPM hard drive."
    Chyba wszystko jasne Przydałoby się, móc odpalić z 9-12 stołów.
    Mogę wydać maksymalnie 1,5 tyś zł, choć wolałbym mniej. Laptok będzie używany wyłącznie do poksa i do surfowania po necie. Przekątna matrycy 15,4 wystarczy, bo będę podłączał monitor stacjonarny.
    Macie jakieś sensowne propozycję(cena/jakość)??

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    teraz sa takie fajne z matryca hd led 15,6 takiego bym szukal, ale 1500 to troche malo

  3. #3
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Ostatnio widziałem takie acery 3gb ramu, 250gb dysk twardy, niezły procesor poniżej 1500.

  4. #4
    acery sa slabe rozejrzyj sie za hpkiem 6720s albo 6730s czy 6735s zalezy od portfela i sprzedawcy bo te same modele roznych sprzedawcow czasami moga sie nieznacznie roznic

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez jeffrey Zobacz posta
    Acera nie bierz, najblizszy serwis w Czechach, poza tym czesto sie psuja etc.
    Co ty pierdolisz za przeproszeniem?? Mam laptopa i 2 monitory acera i zero problemów a jak sie cos spierdili to przyjezdza kurier i sprzet zabiera prosto z domu wiec co to ma za znaczenie gdzie serwis?

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Cytat Zamieszczone przez dzikidzik Zobacz posta
    acery sa slabe rozejrzyj sie za hpkiem 6720s albo 6730s czy 6735s zalezy od portfela i sprzedawcy bo te same modele roznych sprzedawcow czasami moga sie nieznacznie roznic
    HP podobnie jak Acer, to jedne z wiekszych padalcow jezeli liczyc najpopularniejsze/najwieksze marki laptopow.
    Jednak jesli masz niski budzet to mozesz cos fajnego znalezc z ww.

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Polecam Lenovo ThinkPad - najtańsze z serii SL500 można kupić już za 2k. Odradzam natomiast tanie modele HP (typu wspomniane 6720) - słaba jakość wykonania i naprawdę słabe baterie.

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    Dell najlepszy sprzęt po takiej cenie i ma 1920x1200, wkleiłem linka wyżej

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Wole Acer'a niz HP'ka / Compaq z doswiadczen zawodowych.
    A polecam Dell'a bo sa kurwa wytrzymale

    1. Zainwestuj w HEM'a -> jest szybszy i mniej obciaza kompa
    2. Nie szukaj lapkow z matryca 1900x1200 jak ktos sugerowal na allegro szczegolnie w perspektywie podlaczania zewn monitorow...