Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 103

Wątek: Laptop do poksa

  1. #51
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134

  2. #52
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    Mogę tylko potwierdzić, ja mam 9400 min. świetna 17 calowa matryca 1920x1200 itd

  3. #53
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    Mam zamiar niedługo wymienić lapka ,bo obecny - hp zaczyna się psuć powoli, do tego się strasznie grzeje...
    Przede wszystkim chciałbym by się nie grzał, ponieważ nonstop gram na kanapie, bądź w łóżku :P + żeby dawał rade z jakimś HM, choć to raczej sporadycznie - głownie do sprawdzania własnych wyników. Co myślicie o takim wyborze: http://www.sony.pl/product/vn-y-series. Od razu mówie, że gram 1na1 raczej 2 stoły, 4 sporadycznie, ale na ftp wiec to raczej bez problemu i full hd nie jest mi potrzebne...

  4. #54
    http://allegro.pl/item999069931_dell..._w7h_wawa.html

    Co myślicie o tym laptopie? Może coś podobnego parametrami znajdę taniej?

  5. #55
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    1
    Witam,

    Przymierzam sie do kupna tego oto laptopa: http://www.asuslaptop.co.uk/proddeta...d=K70IO-TY002V , i pytanie do Was gdyz ja sie nieznam czy nie bedzie problemu aby na tym wlasnie laptopie grac multitabling i podlaczyc do niego monitor o rozdzielczość obrazu 1920x1200( a przyszlosci drugi o tej samej rozdzielczosci), czy moze powinnam wybrac cos innego?
    Z gory dziekuje za pomoc.
    Ps. jesli ktos by szukal info(opinie i tp.) na temat tego modelu sluze pomoca
    Pozdrawiam,
    Yolanta
    Ostatnio edytowane przez yolanta ; 22-04-2010 o 19:07

  6. #56
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    mam pytanie czy w laptopie mozna wylaczyc sama matryce podczas normalnej pracy komputera, tak jak w stacjonarnym podchodze wylaczam monitor przyciskiem
    Ostatnio edytowane przez kuerten ; 27-04-2010 o 20:58

  7. #57
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    @kuerten
    Ustaw sobie, żeby przy zamykaniu klapy komputer się nie usypiał/hibernował i voilla.

    @yolanta
    Na pewno da się podłączyć jeden monitor, nie wiem jak z dwoma.

  8. #58
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez aeniman Zobacz posta
    @kuerten
    Ustaw sobie, żeby przy zamykaniu klapy komputer się nie usypiał/hibernował i voilla.
    dzieki, pytam bo nie mam laptopa zamierzam kupic jedank u mnie bardzo wazne jest wyjscie RS232 (com) wiadomo w zadnym nowym tego nie ma a przejsciowki roznie dzialaja z roznymi lapkami

    innego wyjscia oprocz ustawienia i zamkniecia klapy i nie ma ?

  9. #59
    Witam chciałym kupic dobrego laptopa wlasnie z wyzej wspomniana rozdzielczoscia tylko z tym czy można podłaczyc do laptopa 2 monitory? jakby to wygladało czy jakies parametry wtedy laptopa sa obnizane gdy podlaczymy 2 monitory? Jesli dałoby sie tak zrobic to czy ktos moglby mi podac jakis model?

  10. #60
    telewizor + zlacze hdmi