Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 103

Wątek: Laptop do poksa

  1. #81
    jeśli chodzi o asusa posiadam go od 5miesięcy jeśli chodzi o parametry to napewno spisuje się bardzo dobrze wszystko na nim chodzi perfekcyjnie jedyną wadą na jaką ja trafiłem jest to że potrafi się sam wyłączać zawieszać raz na jakiś czas nie wiem dlaczego tak się dzieje(możliwe że przez windows 7 x64 ale do końca nie jestem pewien) jest to bardzo uciążliwe jeśli chodzi o pokera kiedy to jesteś w rozdaniu i nagle komputer się wyłącza albo zawiesza, a co do hp hmmm.. nie polecam tej firmy nie wiem jak jest teraz ale firma hp zawsze miała problemy z chłodzeniem(zawsze hpeki mi się przegrzewały i buczały jak odrzutowce)

  2. #82
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    29
    Hmm a nie zglaszales tego serwisowi? Jest to mega problem w przypadku pokera i nie tylko... Ja chyba na niego sie zdecyduje, bo nic w tej cenie nie jest nawet zblizone do niego parametrami.

  3. #83
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    12
    ten HPek rzeczywiście w tej cenie nie ma sobie równych, co do przegrzewania, można kupić matę chłodzącą i powinno być dobrze albo trzymać na jakimś podwyższeniu np. pod stópki ustawić żetony, żeby był lepszy wywiew
    ew. polecam się jeszcze przyjrzeć Sony

  4. #84
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    29
    SNG pisałem, że bezkonkurencyjny jest ASUS nie HPek, ma on leprze parametry tylko , że jest mniejszy o cal. Sony ten niestety jest za mały.

  5. #85
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    12
    skoro dla ciebie bezkonkurencyjny jest asus to nie mam pytań, poza tym rozdzielczość sony niweluje przewagę tego 1 cala więcej asusa
    dla mnie ten HPek niszczy system, po co ci do pokera taka wykurwista grafika?
    Ostatnio edytowane przez sng ; 02-04-2011 o 18:45

  6. #86
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    29
    Jezeli laptopy są w tej samej cenie, to wybieram tego z lepszymi parametrami. Tylko tu pojawia sie problem, zastanawiam się co jest ważniejsze procek, ram i karta czy jeden cal na korzysc HP

  7. #87
    Cytat Zamieszczone przez marek3555 Zobacz posta
    Hmm a nie zglaszales tego serwisowi? Jest to mega problem w przypadku pokera i nie tylko... Ja chyba na niego sie zdecyduje, bo nic w tej cenie nie jest nawet zblizone do niego parametrami.
    nom nie zgłaszałem bo to trudno wyjaśnić jeśli zawiesi się raz na miesiąc albo kilka razy na dzień a potem spokój,bywa też tak że przez tydzień się nie wiesza (obecnie jestem w UK więc nawet nie mam jak oddać go na gwarancje), czytałem dużo o tym laptopiku i nikt nie miał takich problemów z tym modelem niestety ja trafiłem:/ pozdro

  8. #88
    Cytat Zamieszczone przez marek3555 Zobacz posta
    Jezeli laptopy są w tej samej cenie, to wybieram tego z lepszymi parametrami. Tylko tu pojawia sie problem, zastanawiam się co jest ważniejsze procek, ram i karta czy jeden cal na korzysc HP
    jeśli miałbym wybierać to wybrałbym z lepszym prockiem ramem i kartą jeśli ma mało calli zawsze można dokupić monitorek

  9. #89
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    12
    Cytat Zamieszczone przez marek3555 Zobacz posta
    Jezeli laptopy są w tej samej cenie, to wybieram tego z lepszymi parametrami. Tylko tu pojawia sie problem, zastanawiam się co jest ważniejsze procek, ram i karta czy jeden cal na korzysc HP
    HP lepszy procesor, lepsze ramy, większy ekran, blu-ray
    ASUS lepsza grafika...?
    grafikę mam identyczną jak w HP i wszystko śmiga bez problemów
    Ostatnio edytowane przez sng ; 03-04-2011 o 08:54

  10. #90
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Pozwolę się podłączyć do tematu.

    Poszukuje lapka do 4300 PLN, sprawdzone firmy, gwarantujące wysoką jakość i bezawaryjność.
    Do czego będzie używany? Głównie do pracy biurowej, jednak musi być dobrze przystosowany do obsługi multimediów
    P.S laptop musi mieć wydzieloną część numeryczną.

    Który z lapków z tej strony wybieracie i dlaczego? Laptopy od 3129 do 4395 - Ceneo.pl

    Niestety nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat proponowanej przez defraga serii C Sony Vaio.

    Z Soniaków coś takiego: Sony VAIO VPC-F13M1E Intel Core i5 i5-560M 4GB 500GB 16,4 GT 425M Blu-ray W7HP - opis, informacje, dane
    Sony VAIO VPC-EB3z1E Intel Core i5 i5-460M 4GB 500GB HD5650 Blu-Ray W7HP - opis, informacje, dane techniczne


    Z góry dzięki za pomoc.