Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 103

Wątek: Laptop do poksa

  1. #21
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Radom / Kraków
    Posty
    142
    Cytat Zamieszczone przez rauf1928 Zobacz posta
    mam tego della z prockiem 2x2ghz ponad 1,5 roku i naprawdę bardzo jestem zadowolony.
    Wymieniałem w nim tylko dysk, z 80gb 5400 na 320 gb 7200

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    dlatego chwale, bo tez mam i jestem bardzo zadowolony:

    proc 2x2.5GHz + 4GB RAM, takze wszystko smiga idealnie do pokera + duza rozdzielczosc bardzo pomaga w grze.

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    18
    Również rozważam kupno laptopa bo mój obecny komp nie daje już rady. Poważnie rozważam kupno tege laptopa Notebook ACER Aspire 7520G-604G32n - porównaj ceny, sprawdź opinie i recenzje

    Co o nim myślicie ?? Bo raczej nie jestem ekspertem w temacie komputerów.

  4. #24
    jestem rowniez za laptopem firmy DELL. sam mam Inspiriona 9300, 17,4 matryca ... po prostu wypas do pokera

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Mialem jak do tej pory 3 laptopy, wiec moge powiedziec wlasnego doswiadczenia:

    1. Maxdata - nie wiem czy jeszcze ta firma w ogole istnieje - komp sam w sobie nie byl taki tragiczny, bylo to ladnych pare lat temu wiec raczej inna era "stylistyczna" w ciagu 2letniej gwarancji 2 razy zepsul mi sie dysk twardy, 2 razy plakalem tracac wszystkie dane.
    2. Asusa korzystalem "aktywnie" przez prawie 2,5 roku i teraz korzystam z niego 3-4 razy w tygodniu po kilka godzin. Zawiasy przy ekranie calkowicie sie rozsypaly. Jednak mozna to usprawiedliwic bo moje uzytkowanie nie jest rownoznaczne z szacunkiem do przedmiotow. 2 razy wylewalem drinki na klawiature, 2 razy przestawala dzialac i po miesiacu zaczynala z powrotem chodzic.
    3. Rok temu zakupilem sobie HP po dosc korzystnej cenie. Kontrukcja jesli chodzi o wytrzymalosc bardzo dobra wg mnie. Na razie nie ma zadnych sladow "uzytkowania", nic nie peka, nic sie nie rozsypuje. Jednak pojawily sie inne problemy. Zepsul sie akumulator - kupilem nowy bo nie mam czasu wysylac starego do naprawy (troche nim rzucalem po domu...). Od jakiegos miesiaca co jakis czas wiatrak zaczyna strasznie buczec - dopoki dziala nie mam czasu wysylac do naprawy. Komputer chooooooolernie sie przegrzewa i to nie tak, ze jest cieply - jest totalnie goracy! Latem musialem sobie kupic podkladke pod kolana bo w czasie upalow (lubie siedziec na balkonie) mialem poparzone uda! Zima jest to dosc przyjemne bo nie musze siadac kolo kaloryfera Bateria od jakis 2 tygodni zaczyna swirowac - po 10min pokazuje mi, ze ma 70% innym razem po 35min wylacza sie, jak wlaczam znowu to pokazuje, ze bateria 35% a jak odlaczam od zasilania to sie wylacza znowu.

    Gdyby w Asusie poprawic konstrukcje a w HP przegrzewanie sie i slaba baterie to by wyszedl laptop idealny. Wiele osob zachwala Delle i pewnie bede chcial sprobowac ta firme kupujac nastepnego kompa.

    Z pewnoscia przy wyborze trzeba patrzec na dlugosc gwarancji, wczesniej Acery mialy tylko rok choc slyszalem, ze sie to zmienilo i jest standardowe 2 lata czyli tak naprawde cykl zycia solidnie uzytkowanego kompa

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    Jako założyciel wątku, chciałem wyjaśnić dlaczego laptop a nie komp stacjonarny, a dla tegoż, bo wyjeżdżam w pizdu z Polski i będę podróżował np 2 miechy tu, 2 miechy gdzie indziej itd.
    Stacjonarka byłaby "troszkę" nieporęczna
    Pomysł był taki, żeby laptoka traktować jako jednostkę stacjonarną a na miejscu dłuższego pobytu, na szybkości kupować jakiegoś używanego trepa czyt. monitor stacjonarny.
    Zaczynam się zastawiać czy idea była słuszna, chyba lepiej będzie zainwestować w tego Della od Raufa1928(thx man!), dokupić do niego dysk o prędkości 7200 i być już kompletnie samowystarczalny
    Jeszcze jedno, jak z awaryjnością Delli?

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Inwestycja w dysk 7200rpm jest zbedna...
    Ja uzywam Dell XPS M1530 z 1440x900 + T8600 procek (2.5ghz) + 4 gb ramu + obecnie dysk 5400 (dysk 7200 padl po tilcie ).

    No ale, moj laptop w tej konfigracji co mam to pewnie jakies 5k pln teraz.
    Jezeli lap bedzie sluzyl glownie do gry w poksa, to rzeczywiscie bierz z matryca 1900 x 1200.

    Ja wybieram Lenovo / Dell jako laptops top brands

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    Dysk 7200 rpm byłby specjalnie do PT3, niby to(wg PT3) najważniejsza rzecz w konfiguracji sprzętu.
    Obecnie mam dysk o szybkości 5400, Pentiuma 4 3,0 Ghz i 1 GB RAM i na nawet(nie mówiąc o więcej)6 stołach na iPokerze potrafi się zamulić, sit outować mnie z gry a nieraz i zawiesić kompletnie soft. Strasznie mnie to

  9. #29
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    1. Taniej i lepiej bedzie kupic HEM'a Gram do 16 stolow na FTP'ie z nim na konfiguracji jak powyzej.
    2. P4 a Intel C2D to jak Mercedes A i Mercedes E klasy
    3. Wiecej ramu

  10. #30
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Czemu nikt nie poleca tanszych a o podobnej wydajnoscie Atholow x2 czy tez Turionow od AMD ?? Lapki z ich konfiguracji maja wystarczajaca wydajnosc lepsza grafe niz wiekszosc laptopow i sa duuzo tansze .

    Np ja zakupilem swoj laptop w ubiegle wakacje HP 6735s i jestem baardzo zadowlony a kupilem za 1.6k

    2 rdzenie 1.9
    2 GB ram ( 1.5 roku temu to bylo sporo )
    grafa 2.5/3x wydajniejsza niz intela dowolny model
    250 GB dysk

    fakt ze nie maja super designu ale to ma byc wydajne/atrakcyjne cenowo a nie ladne . Jak ktos ma kase i chce ladne to niech MacBooki sobie kupuje imo ^^

    Teraz patrze i chodzi po 2k LOL dziwne ale i tak ok . Mala rozdzialka tylko 1280x800 ale jak chcesz grac 12+ stolow to jednak stacjonarka chyba lepsza

    Btw jeszcze Asusa bym jakiegos polecil zachwile pogrzebie

    http://www.agito.pl/notebooki/asus-p...ml?attr=1:8849
    Ostatnio edytowane przez No3Air ; 09-12-2009 o 10:14