Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    bindy 400/800 ante 100

    Agresywny gracz, jakiś pro unibetu otwiera z UTG+2 otwiera 2400 (stack 30K), zanim na cut-offie sprawdza gracz z 15K w stacku. Drugi gracz wydaje się mieć bardzo szeroki rage, kilka rąk wcześniej calluje allina z KQ i raczej więcej calluje niż 3betuje.

    Na buttonie podnoszę AJo.

    Ze względu na chorą agresje na moim stole grałem bardzo selektywnie do tej ręki. Moj stack 17K

    Ja wybrałem push, ze względu na mój image na stole i duże folding equity. Co myślicie o takiej lini? Jakieś alternatywy?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Trochę więcej readów na callera by się przydało, taki call jak dla mnie jest scary. Ale jeśli koleś po prostu gra za dużo rąk i nie trapuje tam tak często oczywiście nh.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    push tutaj jest najlepszy

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Jeżeli nie wyczuwam siły to allin/commitujący raise - dla niektórych wygląda groźniej.
    Jeżeli wyczuwam to fold.
    Call nie wchodzi w grę.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    nigdy tu nie calluje

    vs lag + weak overcaller ja tu wciskam all ina, rozrzucam zetony i krzycze radom jadom

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Ja szczerze wolę tutaj zrobić cammitujący raise, który będzie tutaj przy naszym image wyglądał mocniej aniżeli push.

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez Simon1989 Zobacz posta
    Ja szczerze wolę tutaj zrobić cammitujący raise, który będzie tutaj przy naszym image wyglądał mocniej aniżeli push.
    +1

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    A ja uważam iż push jest tutaj lepszy.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez Kejti19 Zobacz posta
    A ja uważam iż push jest tutaj lepszy.
    Jakieś argumenty ??

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    bezsensu raise Simon juz lepiej spushowac jezeli mam w stacku 17 k od podbija o 2400 to i tak jak ma AQ+ 99+ to i tka sie zestackuje pewnie a jak nie to sie zrzuci . NIby taki raise moglby zasugerowac Asy ale nie w takim turnieju imo.

    Wg mnie push/fold zalezy od stolu jezeli mamy image tight to push i jak to olor mówi JADOM WARIATY