Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Czy zostaliscie kiedys poproszeni o przeslanie obustronnego ksera karty kredytowej?

    Dzieki

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    nie

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    Czy zostaliscie kiedys poproszeni o przeslanie obustronnego ksera karty kredytowej?

    Dzieki
    Większość firm bukmacherskich wymaga takiego skanu jeśli wpłaciłeś kartą, zakryj kod CV2 i możesz śmiało wysyłać

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    nie wiem ,kto chce tego od tompkinsa.ale ja jeszcze nigdy nie musialem skanowac karty do firm buchmacherkich.id tak,ale nie karte.ten kod oczywiscie zakryj,jak pisal thepilator,,jezeli masz zamiar wysylac.

  5. #5
    Zależy od bukmachera, najczęściej spotykałem sie z tym u angielskich bukmacherów typy vcbet, william hill itp Czasami nawet po założeniu konta było one blokowane automatycznie i dopiero po przesłaniu id i zdjęcia karty stawało sie aktywne.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    dziekuje za info,thepilator

  7. #7
    Ja bym jednak numer karty zamazal bo ryzyko jest spore. Naziwsko i data waznosci plus nazwa banku powinny wystarczyc by zweryfikowac czy masz fizyczny dostep do karty. Ode mnie Everest tez chcial skany karty plus mialem im wyslac oswiadczenie ze zgadzam się na obciazenie mojej karty na dowolna kwotę (sic!) to im odpisalem ze w takim razie nie bede robil transakcji kartą u nich i dali spokoj

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Ja musialem wyslac skan karty do everestpoker.

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Ja tez! Wyslalem im skan karty, ktora w ciagu najblizszych dni konczyla swoja waznosc i nigdy nie trzymalem na niej zadnych wiekszych kwot.