Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Zeby nie zakladac nowego tematu. Czy ktos uzywa lub zna jakis program, ktory pokazuje np. u gory danego stolika pot oddsy % itp. +/- tak samo jak jest to pokazane w universal replayer popopo ? Druga rzecz (bodajze, jest taka opcja w HMie, ale interesuje mnie odrebny program) ktory ukazywalby nasza ilosc "M"? A trzecia sprawa czy takowe programy na FTPie byly by dopuszczalne.

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez Fantasta Zobacz posta
    Zeby nie zakladac nowego tematu. Czy ktos uzywa lub zna jakis program, ktory pokazuje np. u gory danego stolika pot oddsy % itp. +/- tak samo jak jest to pokazane w universal replayer popopo ? Druga rzecz (bodajze, jest taka opcja w HMie, ale interesuje mnie odrebny program) ktory ukazywalby nasza ilosc "M"? A trzecia sprawa czy takowe programy na FTPie byly by dopuszczalne.
    Tournament Indicator spełnia dokładnie te funcje o których mówisz.
    Jest dopuszczony do użytku na wszystkich stronach, w tym FTP i Starsach.

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Dołączę się do wątku - czy dla niedzielnego gracza mtt na początek najlepszą opcją będzie np Free Poker Software and Bonus Codes ? Czy jakkolwiek przydatne są Smart Buddy, Poker Calculator Pro lub Table Shark ? Czy może lepiej zainwestować w Tournament Indicator? Nie mam $$ na kilka softów a chciałbym udoskonalać grę. Jakieś rady?