Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    Siema,

    Ostatnio w Poker Pubie gra trochę przystopowała Postanowiliśmy więc ostro zabrać się za porządną organizację.

    Od stycznia ruszać będzie nowa liga, z nowa strukturą. Potrzebujemy tylko tzw. "głosu ludu" co do tego, co dokładnie chielibyście w Poker Pubie grać. Byłbym wdzięczny gdybyście wypełnili małą i szybką ankietę.

    Ankieta dotycząca Poker Pubu w Galerii Pomorskiej

    Dzięki temu łatwiej będzie nam przygotować porządną ligę i ruszyć z kopyta od stycznia.

    Mamy świetną miejscówkę, profesjonalne stoły, plazmy itd. Co ważniejsze, mamy zaangażowanego właściciela, który naprawdę chcę żebym w tym miejscu grało się dobrego pokeraNo i oczywiście sponsora. Generalnie potrzebujemy już tylko ludzi do grania.

    Jak tylko w miarę wyklarują się wyniki ankiety, zadecydujemy jaki rodzaj ligi będziemy zaczynać od stycznia. (oczywiście liga będzie tylko jedną z okazji do grania w Poker Pubie, będziemy się starali wyeksploatować to miejsce na maksa, pytanie dot. dodatkowych turniejów też znajduje się w ankiecie)

    Niedługo wszystkie informacje będziecie mogli znaleźć na naszej stronie pokerpub.eu

    Narazie strona jest w stanie surowym, ale to zmieni się w najbliższym czasie i będziecie tam mogli zobaczyć aktualne newsy/rankingi/informacje/regulamini, wszystko co najważniejsze regularnie aktualizowane

    Byłbym wdzięczny gdybyście mogli ankietę przesłać dalej do znajomych z Bydgoszczy i okolic, którzy grają w pokera im więcej ludzi tym bardziej prawdziwe wyniki i możliwość stworzenia lepszej ligi.

    W razie jakichkolwiek pytań/sugestii, czegokolwiek związanego z Poker Pubem piszcie na PW, maila, gg 1660774 lub kom 888442439

    Dzięki,
    domaz

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    15
    Bardzo się cieszę, że coś ruszyło. Już od jakiegoś czasu szukałem miejsca gdzie można pograć...

  3. #3
    Ankieta wypełniona. Super, że coś zaczyna się układac. Śledzę także wątek dotyczący nowego klubu w Warszawie i jest jedna rzecz, która mi się bardzo spodobała:

    Cytat Zamieszczone przez AfterDark Zobacz posta
    - Turnieje eliminacyjne do WSOP side event za 1500$, pakiet zawiera przelot i zakwaterowanie. (Jeden pakiet na pół roku, wygrywa zwyciezca rankingu kwartalnego)
    Może urodzi się jakiś pomysł na coś podobnego w Poker Pubie? Może nie od razu WSOP side event (spore pewnie koszty pośrednie), ale może satelity live do większych turniejów w Polsce?

    Aha i co to za sponsor?

    Pozdrawiam i życzę wytrwałości

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    Jasne, jeżeli znajdą sie ludzie do grania, mamy w planach pakiety na większe turnieje zarówno w Polsce jak i za granicą. Wszystko zależy od frekwencji. Im więcej ludzi będzie przychodziło na ligę i na turnieje poboczne, tym więcej będzie dawał sponsor. Tak to wszystko działa. Były już np. deklaracje dotyczące pakietów na EMOP. Wszystko zalezy od was! Dlatego wysylajcie ankiete do znajomych - potencjalnych graczy a wszystko w swoim czasie przyjdzie

    niedlugo pojawi sie konkretne info na pokerpub.eu i bedizemy czekac na was w Poker Pubie

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    14
    ankieta wypelniona
    rozsylam link po znajomych!

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    6
    Cieszę się, że ktoś w końcu chce profesjonalnie zająć się organizacją czegoś w Bydgoszczy.
    Ostatnia liga w PokerPubie była kompletnym niewypałem, frekwencja była mała, ale nie ma się co dziwić jak parę razy nawet organizator nie pojawiał się...


    Mam nadzieję, że coś się w końcu ruszy.

    Pozdrawiam i życzę powodzenia przy organizacji

    Do zobaczenia przy stole hub.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    3
    elegancko
    jestem jak najbardziej za!

  8. #8
    Bedzie cos od stycznia?

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    tak na dniach bedzie dokladne info, stay tuned

  10. #10
    Na dniach a tu już prawie tydzień przeleciał i nic sie nie dzieje ;///