Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
  1. #31
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    jeszcze wlasnie apropo tego punktu pertraktuje z Prezesem, jak sie dogadamy to wkleje cale info tu na pokerzyste. nieoficjalnie moge powiedziec ze 2 marca zaczynamy grac
    Ostatnio edytowane przez domaz ; 23-02-2010 o 11:21

  2. #32
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    29
    Cytat Zamieszczone przez domaz Zobacz posta
    jeszcze wlasnie apropo tego punktu pertraktuje z Prezesem, jak sie dogadamy to wkleje cale info tu na pokerzyste. nieoficjalnie moge powiedziec ze 2 marca zaczynamy grac
    Pertraktuj Domaz, pertraktuj- bo jak to ma być tak jak ostatnio to skończy się jak ostatnio.

    Dwie ligi = dwie klasyfikacje generalne = dwa mastersy = sukces! Dla każdego coś miłego.

    Możnaby też przemyśleć godzinę rozpoczęcia, wg mnie 18 trochę wcześnie, lepiej 19 tak jak było.

    Przy okazji zapytam co z masters z poprzedniej ligi?? Bo jakiś sponsor tam był i trochę pieniążków też żeśmy wspólnie uzbierali.

  3. #33
    godz 18 to troche za wczesnie

    co do regulaminu:

    ma się odbyć 10 turniejow (8 najlepszych wyników do punktacji) --> a masters wg regulaminu ma sie odbyc po 12 kolejkach to ile ma ich byc??

    turniej bowlingowy... co w przypadku osob ktore nie beda mogly zagrac (urazy, brak czasu itp itd)?? jaki handicap z pokera?

    Ranking Pucharu Polski:
    oddzielny jest dla LOW i HIGH czy sie sumuja? kiedy i gdzie bedzie rozgrywany?

    jakies przewidywania co do ilosci graczy? moze jest jakas (albo bedzie) lista chetnych
    pamietam ze jak w 3miescie ruszaly w tym roku rozgrywki to zabraklo miejsc wiem ze u nas to niemozliwe ale taka lista dobrze nakrecila ludzi zeby sie zglaszali

    pzdr

  4. #34
    czyli w lidze low do puli turnieju wchodzi 35zl i oczywiście czy jeśli wyśle mail, że będę na 100% to mogę się spóźnić z 15minut?